Obsługa barmańska wesel: Sezon 2019

22 marca, 2019 Grzegorz Wydok

Czy sezon weselny 2018 był intensywny? Czy obsługa barmańska wesel dalej jest popularną atrakcją weselną? Co będziemy robić po zakończeniu tego sezonu i co planujemy zrobić w przyszłym roku. Na te i inne kwestie postaramy odpowiedzieć Wam w poniższym artykule.

Obsługa baramńska wesel I Mobilni BarmaniA więc zaczynamy od początku. Sezon 2018 był jednym z najintensywniejszych okresów pracy w naszej agencji barmańskiej. Może sama ilość imprez była porównywalna z poprzednim latami, ale nasza marka stała się na tyle rozpoznawalna, że zamówienia weselnego drink baru spływały z całej polski. Nasz bar gościł na południu i na północy, wschodzie i zachodzie Polski. Nasze dwie ekipy robiły setki kilometrów, a koktajl bary były punktem kulminacyjnym wesel. To oczywiście również odpowiedź na drugie pytanie.

Czy obsługa barmańska wesel jest nadal popularną atrakcją? Moim zdaniem lata świetności ta atrakcja ma dopiero przed sobą!

Obsługa barmańska wesele. Co będziemy robić w roku 2019 ?

Sezon weselny 2019 jest dla agencji Mobilni Barmani wyjątkowy. To rok debiutów. Po prawie 8 letniej działalności postanowiliśmy pokazać naszą ofertę weselną na Targach Ślubnych w MCK Katowice. T również debiut naszej nowej zabudowy z naturalnego drewna. Jednak największa zmiana jaka się dokonała to jakość naszych koktajli! Pracujemy na autorskich syropach i kordiałach. Dlaczego? Ponieważ jakość i niepowtarzalny smak jest dla nas najważniejszy! Wprowadzamy również autorskie receptury koktajli!

Koniecznie sprawdźcie nasz ofertę barman na wesele i zamów koktajl bar

Oto przedsmak tego co będziemy podawać:

 1. Strawberry Basil Smash
  Nasza autorska kompozycja bazując na pre mixie przygotowanym z świeżych
  truskawek, bazyli oraz syropu cytrynowego. Doskonale orzeźwiające i świetnie
  pobudzające połączenie, sprawdzające się w upalne dni!
 2. Pear Whiskey
  Dużo łagodniejsza szkocka whiskey, która będzie bazą koktajlu świetnie łączy się z
  naturalnym syropem gruszkowym oraz naszym autorskim bittersem jabłkowym.
  Wszystko balansujemy octem balsamicznym dla dodania zdecydowanego charakteru
 3. Mojito Redberry Twist
  Mojito po naszemu. Będzie się działo bo smak tego koktajlu jest niepowtarzalny!
  Zamiast cukru trzcinowego dodajemy mix malin oraz oleo sacharum. Tajemnicze oleo sacharum to połączenie cukru z skórkami z pomarańczy. Jeszcze bardziej
  zmienia smak koktajlu i nadaje więcej aromatu cytrusów!

To tylko 3 z naszych kompozycji, które znajdą się w kraftowych propozycjach koktajli. Już niebawem poznacie zestaw 15 koktajli, które znajdą się w zakładce nasze koktajle.

Bar kawowy na wesele. Rozszerzamy ofertę w 2019 roku

Wiadomo koktajle koktajlami, ale chyba każdy lubi napić się dobrej kawy. Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebą, zakupiliśmy ekspres ciśnieniowy renomowanej marki San Remo Capri i wprowadziliśmy do oferty usługę barista na wesele. I już w maju na pierwszych weselach będzie parzył kawę.

Zamów już dziś bar kawowy na swoje wesele. Kawa z lokalnej palarni.

Co jeszcze chcemy zrobić?

Jesteśmy jednym liderów w branży cateringu barmańskiego i to za nami podąża konkurencja. Mamy jeszcze kilka pomysłów na nasze bary, które zaczniemy realizować w trakcie sezonu 2019. Będziemy też pokazywać syropy i kordiały, które sami produkujemy.

Jak również trend eko będzie u nas w firmie coraz silniejszy. Już teraz nasze wizytówki i papier firmowy wykonany jest z papieru recyklingowego. Zmieniamy się dla WAS!

Zobacz również:

 1. Infuzja alkoholi. Co to jest i jak się do niej zabrać w własnym domu?
 2. Jakie koktajle na wesele? Co będzie na topie w 2019? Koniecznie sprawdź!

 

, ,