Obsługa stoiska targowego na konferencji

22 marca, 2019 Grzegorz Wydok

Konferencje i targi kojarzą nam się przede wszystkim z sprzedażą ofert firmy. Jak zwiększyć identyfikację marki? Dobra obsługa stoiska targowego spowoduje, że firma będzie zapamiętana na długo i szanse na transakcję wzrosną!

obsługa stoiska targoweg I Mobilni BarmaniW dniach 9 i 10 marzec  nasza agencja uczestniczyła w obsłudze stoiska konferencyjnego w Hotelu Gołębiewski dla firmy Resonica – Diagnostyka Obrazowa. Jak ważne jest to coś w stoisku targowym czy konferencyjnym mówiłem już wielokrotnie, w tym wypadku w 100 % naturalne lemoniady zrobiły  swoją robotę!

Zarezerwuj bar lemoniadowy na targi już teraz. Zwiększ sprzedaż na stoisku targowym z naturalną lemoniadą!

Obsługa stoiska targowego. Na czym polega?

Firma Resonica, zajmująca się diagnostyką obrazową wybrała nasz pomysł na obsługę stoiska nie przypadkowo. Firma chciła, aby ich stoisko było zapamiętane i oblegane i nasz bar lemoniadowy to zapewnia. Na marginesie dwie zasady, musicie przyciągnąć potencjalnego klienta do swojego stoiska i macie tylko 30 sekund do minuty na przedstawienie oferty.

mobilne bary na eventy I bar lemoniadowyNaszym zadaniem było przyciągnąć potencjalnych klientów do stoiska i je wyróżnić. Jak to zrobiliśmy? Postawiliśmy na obsługę stoiska w formie baru lemoniadowego. Uczestnicy konferencji, tłumnie odwiedzali stoisko firmy w przerwach, chętnie korzystając z lemoniady w trzech smakach!

Dlaczego wybrać Mobilnych Barmanów?

  • Ponieważ jesteśmy najlepsi na rynku. Bazujemy na naturalnych syropach. Sami je gotujemy, wekujemy, a następnie zabieram na Wasze wydarzenia. Istotny dla nas jest smak oraz jakość podawanej lemoniady.
  • Najważniejszy dla nas jest klient, ponieważ barmani pracują w fartuchach z logo firmy która nas wynajmuje. Również kubki posiadają logo klienta. Na Wasze życzenie logo znajdzie się również na froncie baru

Najważniejsze, aby Twoje stoisko było oblegana i na długo zapadło w pamięć Twoim potencjalnym klientom? Nasz bar lemoniado sprawi, że firma będzie zapamięta i znacząco wzrośnie sprzedaż!

Pamiętajcie stoisko musi być wyjątkowe! Nasza obsługa stoiska dokładnie to spowoduje!

Zobacz rówież:

  1. Rustykalny bar na wesele. Oferta dla wymagających Par Młodych
  2. Lód kruszony do drinków. Jak w prosty sposób zrobić go w domu?

 

 

, , ,