Rustykalny bar na wesele

4 marca, 2019 Grzegorz Wydok

Co oznacza pojęcie rustykalne wesele? Słowo „rustykalne” z własnej definicji oznacza „mające związek z wsią”. Jednak nie każde wiejskie wesele znaczy, że jest ono rustykalne. Takie przyjęcie rządzi się własnymi prawami.

rustykalny bar na weseleRustykalny bar na wesele?

Czym się różni od tradycyjnego weselnego drink baru? Znaczących różnic będzie co najmniej kilka. Bar w tym stylu musi wpasować się w klimat wesela, dlatego musi być naturalny. Zabudowa baru z naturalnego drewna będzie pierwszym ze znaków, że firma realizująca zlecenia ma pojęcie o rustykalności, ale wygląd to jedno. Drugim czynnikiem będzie smak.

Na przykładzie firmy Mobilni Barmani opowiem Wam jak wygląda rustykalny bar weselny i dlaczego warto go mieć na własnym przyjęciu.

Drewniana zabudowa

To pierwszy z czynników jaki musi spełniać rustykalny drink bar na wesele. W naszej agencji rustykalny bar mobilny jest wykonany z naturalnego drewna, które jest w odpowiedni sposób zaimpregnowane. Jednak sam bar to nie wszystko! Wychodząc na przeciw wysokim potrzebą i standardom weselnym stworzyliśmy strefę naturalnego i rustykalnego baru na wesele!

drewniany-bar-weselnyNasza drewniana strefa baru weselnego to 10 m2 pięknej zabudowy. Stworzona z dbałością o szczegóły z z najwyższej jakości drewna. Dodatkowo wszystkiemu dodaje uroku podświetlany napis „weselny bar”. Taka strefa to gwarancja, że obok niej nikt nie przejdzie obojętnie.

Dodatkowo zadbaliśmy o szczegóły. Dekoracja baru weselnego to świeże zioła, trawa i naturalne półprodukty.

Całość tworzy doskonały efekt, który wpisuje się w przyjęcia weselne w klimacie rustykalnym.

Rustykalny smak i wygląd koktajli

Kolejnym jak, że ważnym element rustykalności jest smak i wygląd podawanych koktajli.

  • Smak koktajli. Koktajle w barze dedykowanym na rustykalne wesele bazują na naturalnych półproduktach. Co to znaczy? U nas za barem nie znajdziecie soków z kartonu, coli czy sprite! To wszystko zastępujemy świeżo wyciskanymi sokami, naturalnymi syropami oraz kordiałami. To wszystko w całości buduje koktajl w 100% wyjątkowy w smaku i swoim wyglądzie! Będzie zdziwieni reakcją gości przybyłych na przyjęcie jak pozytywnie zareagują na nasze koktajle.
  • Wygląd koktajli. Bardzo ważnym czynnikiem jest estetyka podawanego drinka! My zwracamy na to szczególną uwagę. Przeprowadziliśmy wewnętrzne badanie wśród Par Młodych, które korzystały z naszych usług, i aż 84% z nich stwierdziło, że dekoracje z suszonych owoców są zdecydowanie ciekawsze od kask owocowych! Dlatego, u nas dekoracje wykonywane są z suszonych owoców, które sami przygotowujemy.

koktajle na wesele rustyklane

Zamów taki bar na swoje wesele

Jeżeli chcecie mieć taki rustykalny bar na swoim weselu to koniecznie skorzystajcie z naszego formularza kontaktowego. Opiszcie nam swój pomysł na wesele, a wspólnie przygotujemy dla Was wyjątkową ofertę!

Dlaczego nasza oferta? Bo działamy na rynku już 8 lat, świadcząc nie tylko swoje usługi, ale również tworzymy wspaniały klimat na przyjęciach!

 

, , , , ,