Obsługa barmańska Warszawa – lemoniada w strefie chill

6 stycznia, 2021 Grzegorz Wydok

Wrzesień był dla nas jednym z najbardziej zapracowanych miesięcy w naszej historii! Obsługa barmańska naszej agencji pracowała w wielu rejonach Polski.Pod koniec września Warszawa zaprosiła nas na PGE Narodowy, gdzie   stworzyliśmy strefę chill  z barem lemoniadowym Solidarni z Białorusią.

Jak wygląda obsługa barmańska? Warszawa wybiera naturalne lemoniady

Tak naprawdę ta realizacja cechowała się bardzo dużą intensywnością. Mało czasu, a wielu gości którzy odwiedzili naszą strefę. Pracowaliśmy bardzo intensywnie, przygotowując około 800 porcji lemoniady! Wow, wierzcie mi goście wracali po więcej i więcej. To nas bardzo cieszyło, świadczyło o tym że nasze lemoniady robią robotę. Nasz mobilny bar z obsługą barmańską znajdował się w strefie Energii w na głównym trakcie wiodącym do wejścia na stadion. To spowodowało, że nikt nie przeszedł obok nie zauważając atrakcji! Pamiętajcie im lepsza lokalizacja baru tym większa liczba odwiedzających, którzy przez długi czas będą wspominać Waszą firmę!

Oferta: Bar lemoniadowy

Dlaczego tak chętnie pijecie lemoniady?

obsługa barmańska warszawaKażda lemoniad ma jeden wspólny mianownik, doskonale orzeźwia i gasi pragnienie!  Sprawdza się doskonale w upalne dni! Nasze lemoniady to również porcja zdrowia i witamin! Bazują na świeżych owocach oraz naszych autorskich syropach i kordiałach, które sami gotujemy! To powoduje, że smakują idealnie .

Smaki jakie uzyskujemy w naszych lemoniadach to naprawdę szeroki wachlarz. Od klasycznych cytrusowych, przez nieco bardziej niestandardowe jak ogórek z rozmarynem i nutami koperku.

Dla każdego z Was znajdziemy odpowiedni smak! Wszystkie nasze lemoniady i smoothie bazują na naturalnych syropach i kordiałach oraz świeżych owocach!

==>Jesteś zdecydowany zapraszamy do kontaktu<==

Wybierzcie naszą obsługę barmańską!

Agencja barmańska Mobilni Barmani to najwyższa jakość świadczonych usług, doskonały kontakt z klientem i wyjątkowa oferta. Posiadamy olbrzymie doświadczenie – na rynku cateringu barmańskiego oraz kawowego jesteśmy od 2011 roku. Nasza obsługa barmańska to nie tylko Warszawa, ale cała Polska i Europa! Mieliśmy okazję gościć na największych imprezach targowych w Polsce i Niemczech! Barmani swobodnie posługują się conajmniej jednym językiem obcym! Z nami osiągniesz sukces, a Wasz biznes zostanie zapamiętany!

Zapraszamy do współpracy!

Zobacz również:

  1. Barista do wynajęcia – Warszawa
  2. Barman na wesele Śląsk