Obsługa barmańska Katowice – Otwarcie Sii

27 grudnia, 2020 Grzegorz Wydok

Wrzesień był dla nas bardzo pracowitym miesiącem. Uczestniczyliśmy w kilkunastu realizacja – były drink bary na weselach, ale były też eventy biznesowe.  Między innymi nasza obsługa barmańska uczestniczyła w evencie firmy Sii Katowice, gdzie odpowiadaliśmy za bar lemoniadowy oraz piwo z roll baru.

obsługa barmańska | barista | biurowiec Sii Katowice

Otwarcie biura Sii to event, który odbywał się w koncepcji chill.

Obsługa barmańska zapewniona przez naszą agencje barmańską trwała do godziny 23.00

Obsługa barmańska. Katowice to nasze rejony

Jak słyszymy, że event czy wesele ma się odbywać w okolicach Katowic, to poziom energii wzrasta! Uwielbiamy pracować u nas, i z firmami z naszego rejonu. Zawsze raz pozyskany klient, zostaje z nami na długi okres i działamy na zasadzie partnerstwa. Katowice to nasz teren, a obsługa barmańska w naszym wykonaniu jest na najwyższym poziomie!

Otwarcie biura Sii. Jak wyglądał event?

Koncepcja wydarzania ze względu na panującą sytuacje epidemiologiczną w odbywała na świeżym powietrzu przed biurowcem. Wszystko zagrało tak jak miało – pogoda była wyśmienita! Co należało do naszych obowiązków ? Nasza obsługa polegała na podaniu świeżej lemoniady i … Ze względu na zamiłowanie do piwa całego zespołu, na podawaniu piwa beczkowego oraz kraftowego piwa butelkowego!

Wybierz baristę na targi!

Dla wzmocnienia efektu kraftu, zaproponowaliśmy drewnianą zabudowę, która świetnie się sprawdziła. Doskonałe relacje z zamawijącym spowodowały, że event udał się doskonale! Plus dla nich bo świetnie sprecyzowali wizje swojej imprezy!

My jak zwykle wszelkiego rodzaju montaże i przygotowania do realizacji eventu, rozpoczęliśmy juz przed południem, tak aby na godzinę 16.00 wszystko było przygotowane! Od 16.00 nasz bar rozpoczął swoją pracę!

Pamiętajcie, że nasz usługi barmańskie oraz baristyczne są najwyższej jakości i na każdej imprezie sprawdzą się doskonale!

Zobacz również:

  1. Mobilny Barista na targi
  2. Barman na wesele – zabrze

 

, , , , , ,