Otwarcie biura Sii / Katowice / Wrzesień

6 października, 2020
Posted in Realizacje
6 października, 2020 Grzegorz Wydok

Wrzesień był dla nas bardzo pracowitym miesiącem. Uczestniczyliśmy w kilkunastu realizacja – były drink bary na weselach, ale były też eventy biznesowe. I tak w połowie września uczestniczyliśmy w otwarciu nowego biuro Sii, w biurowcu TDJ w Katowicach. Jak to wyglądało i za co odpowiadaliśmy dowiecie się poniżej.  

obsługa barmańska | barista | biurowiec Sii

Koncepcja wydarzania ze względu na panującą sytuacje epidemiologiczną w odbywała na świeżym powietrzu przed biurowcem. Wszystko zagrało tak jak miało – pogoda była wyśmienita! Co należało do naszych obowiązków ? Nasza obsługa polegała na podaniu świeżej lemoniady i … Ze względu na zamiłowanie do piwa całego zespołu, na podawaniu piwa beczkowego oraz kraftowego piwa butelkowego!

Wybierz baristę na targi!

Dla wzmocnienia efektu kraftu, zaproponowaliśmy drewnianą zabudowę, która świetnie się sprawdziła. Doskonałe relacje z zamawijącym spowodowały, że event udał się doskonale! Plus dla nich bo świetnie sprecyzowali wizje swojej imprezy!

Pamiętajcie, że nasz usługi barmańskie oraz baristyczne są najwyższej jakości i na każdej imprezie sprawdzą się doskonale!