Koktajle na wesele! Sprawdź co wybierają Młode Pary

3 kwietnia, 2019 Grzegorz Wydok

Bardzo szybko zbliżamy się do otwarcia wiosennego sezonu weselnego. Raptem 3 tygodnie i ruszamy z pełnymi mocami. Dziś trochę marketingu, ponieważ mamy świeże koktajle na wesele w Mobilnych! Są to koktajle krafotwe, a receptury opracowałem ja, czyli Grzegorz Wydok! Pary Młode już wybierają, Wy poznacie już niebawem!

Koktajle na wesele by Mobilni Barmani

Chcemy Wam dziś pokazać pięć najczęściej wybieranych koktajli z naszej nowej karty drinków! Wiecie dlaczego karta jest kraftowa? Ponieważ, Mobilni Barmani to rzemieślnicy, którzy swoje koktajle przygotowują od początku do końca, ale również tworzą własne receptury! To wielka rewolucja! U nas syropy i kordiały przygotowane są przez nas samych. Soki wyciskamy przed imprezą, a alkohole to nasze autorskie bittersy i infuzje! Dlatego nasze koktajle na wesele są najlepsze!

koktajle na wesele I drinki weselne 2019

Oferta barman na wesele Mobilnych Barmanów! Poznaj cenę już teraz!

Jakie koktajle wybieracie ?

Zobaczcie co wybrały Pary Młode na wesela w 2019 i 2020 roku!

5. Old Fashioned Twist

Kto nie zna tego klasycznego koktajlu powinien się wstydzić. Historia tego koktajlu wywodzi się amerykańskiej prohibicji ( szczegóły opowiemy na imprezie ). Nasz twist bazuje na bourbonie połączonym z bitersem angustura, autorskim bittersie grejpfrutowym oraz nadającym balans octem balsamicznym. Do tego mocny aromat skórki z pomarańczy.

4. Watermelon Collins

Nasza polska wódka infuzowana cytryną ( nasze wykonanie ) w połączeniu z świeżym syropem arbuzowym podkręconym imbirem! Do tego sok z limonki i duża porcja bąbelków. To koktajl doskonały na wakacyjne wesele, ale i imprezy w ogrodzie! Gasi pragnienie i wprowadza w doskonały nastrój.

3. Cosmopolitan Twist

Wszystkie kobiety uwielbiają Cosmo, a co powiecie na nasz serv na bazie świeżego syropu żurawinowego połączonego z kordiałem limonkowym? Wszystko uzupełnione prosecco. Doskonałość przez naturalność!

2. Sex On The Beach Twist

Ta nazwa robi swoje, ale Seks na plaży jest tuż za najwyższym miejsce na podium. Nasza autorska kompozycja bazująca na mixie świeżego soku z pomarańczy z syropem żurawinowym! Bazą będzie wódka infuzowana brzoskwinią, no i świeży kokos! To robi wrażeni!

Już wiecie kto wygrał w naszym plebiscycie? No pewnie!

Drink Mojito, ponieważ jest wyjątkowy!

1.Mojito Redberry Twist

Doskonałe połączenie orzeźwienia mięty kwaskowym smakiem limonek. Koktajl doskonale gasi pragnienie i potrafi schłodzić najbardziej rozgrzanych. Absolutny TOP w naszym zestawieniu! Mojito po naszemu. Będzie się działo bo smak tego koktajlu jest niepowtarzalny! Zamiast cukru trzcinowego dodajemy mix malin oraz oleo sacharum. Tajemnicze oleo sacharum to połączenie cukru z skórkami z pomarańczy. Jeszcze bardziej zmienia smak koktajlu i nadaje jeszcze aromat!

Czegoś Wam brakuje? Podzielcie się swoimi sugestiami, ponieważ w przyszłym roku to Wasz koktajl może wygrać!

Czytaj również:

  1. Weselny drink bar. Co musisz wiedzieć o tej atrakcji na wesele?
  2. Kordiał cytrynowy z dodatkiem grejpfruta. Jak zrobić w domu?
, ,