Jak zrobić Sex On The Beach? Sprawdź przepis

15 maja, 2019 Grzegorz Wydok

Zbliża się sezon wakacyjny, a wraz z nim upalne dni i gorące wieczory! W takie dni każdy ma ochotę na dobry koktajl, a duża cześć z Was na Sex On The Beach, dlatego pokaże Wam jak zrobić sex on the beach we własnym domu! Dlaczego? Ponieważ każdy może go wykonać!

 

Sex on the beach to jeden z najpopularniejszych koktajli, które bazują na czystej wódce. Przygotowywany jest w wielu odmianach.

Mobilni Barmani również mają swój sposób na ten wyjątkowy koktajl.

Sex on the beach to doskonały koktajl na garden party.

Jak zrobić sex on the beach i co będzie potrzebne

Koktajl sex on the beach to jeden z najpopularniejszych koktajli na świecie i znajdziecie go w każdym ceniącym się koktajl barze. Jak każdy drink również i ten ma swoje odmiany. Często te odmiany bazują na tzw. homemadowych dodatkach takich jak syropy czy puree. Ja również pokaże Wam moje autorskie sex na plaży. Taką autorską kompozycję będziecie mogli spróbować wybierając agencję Mobilni Barmani na swoje eventy czy wesela.

Co będziemy potrzebować:

  • wódka biała 40 ml
  • świeży puree z mango i brzoskwini ( 1:1) 30 ml
  • woda kokosowa ( najlepiej z kokosu ) 10 ml
  • świeżo wyciskany sok z pomarańczy 60 ml
  • syrop żurawinowy ( najlepiej homemade ) 20 ml
  • lód w kostce ( gdzie zamówić )
  • lód kruszony ( jak zrobić lód kruszony )

Jak zrobić koktajl:

Zaczynamy od wyboru szkła koktajlowego. Pełna dowolność, ważne aby koktajl ładnie się prezentował. Ja stawiam na highballa. Następnie do wybranego szkła koktajlowego wrzucamy lód w kostce, aby schłodzić szkło przed podaniem naszego drinka.

Polecam: Koniecznie zamów naszych barmanów na targi

Przejdźmy do meritum. Dziś użyjemy  szejkera. Tak więc wlewamy odmierzone porcje wszystkich składników do kubka, w którym znajduje się lód w kosatkach ( kolejność nie jest ważna ).  Zamykamy szejker i przez 30 sekund intensywnie wstrząsamy.

Podajemy, ale przed podaniem odlewamy z szkła koktajlowego wodę lodową, która powstała w skutek chłodzenia. Po przelaniu dorzucamy lód kruszony. Garnirujemy koktajl. Ja użyję do dekoracji suszonej pomarańczy, pianki bezowej oraz świeżego rozmaryny, który podkręci słodki aromat naszego koktajlu!

Gdzie sprawdzi się nasz koktajl?

Tak naprawdę sex na plaży doskonale sprawdzi się na każdej imprezie! Najlepiej jednak będzie smakował w upalne dni, chillując się na Garden Party!

Próbujcie i piszcie swoje opinie o koktajlu do mnie na mail: biuro@mobilni-barmani.pl skorzystam chętnie z Waszych sugestii i opinii przy tworzeniu następnych koktajli!

To Cię również zainteresuje:

  1. Jak zrobić Mojito? Drink, który idealnie gasi pragnienie!
, , , ,