Drink bar na wesele – oferta dla 50 gości

3 maja, 2021 Grzegorz Wydok

Już niebawem odmrożenie branży weselnej! Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszymy! Specjalnie dla wstępnych wytycznych przygotowaliśmy ofertę drink bar na wesele do 50 os. Zamknięty pakiet, który zapewni koktajlowy efekt WOW na Waszym przyjęciu weselnym! Barman na wesele to absolutny must have sezonu 2021! Wiemy bo ogrom zapytań po info o odmrożeniu nas pozytywnie zaskoczył!

drink bar na wesele

Drink bar na wesele dla 50 os możecie już mieć w cenie 2100 zł

Jest to pakiet zamknięty – otrzymacie od nas 250 porcji koktajli

Barman na wesele – będziemy z Wami do 8 godzin na przyjęciu weselnym

Drink bar na wesele – dla 50 osób warto mieć barmana na wesele

Właśnie! Nie ma takiej ilości gości dla której warto lub nie warto skorzystać z weselnego drink baru!  Każdy z gości Waszego przyjęcia jest ważny i chętnie skorzysta z baru weselnego. Pamiętajcie o tym planując swoje wesele, że wszyscy przybyli goście są ważni!

Co Wam proponujemy? Nasz weselny pakiet standard to rozwiązanie dedykowane dla obecnie przygotowanych rozwiązań! Podstawowa wersja tego pakietu to wydatek rzędu 2100 zł, ale na Wasze potrzeby możemy ją rozwinąć w dowolny sposób.

drink bar na wesele | koktajle na wesele Czym wyróżnia się Pakiet Standard? Bazowa wersja to 6 propozycji w karcie koktajlowej! Baza alkoholowa w tym pakiecie to biały rum, gin oraz wódka biała. Dlaczego warto wybrać nasz pakiet? Ponieważ bazą koktajli będą syrop oraz kordiały, które sami przygotujemy! Takie rozwiązanie sprawia, że jakość koktajli jest najwyższa, a smak niepowtarzalny!

Barman na wesele – pakiet zamknięty 250 porcji

Nasz propozycja to pakiet zamknięty – 250 porcji koktajli! Takie rozwiązanie sprawia, że każdy z Waszych gości ma do dyspozycji 5 koktajli! Uwierzcie nam dla nikogo nie zabraknie! Jak to wygląda w praktyce?

U nas nie otrzymujecie określonej ilości butelek czy litrów alkoholu! Takie rozwiązanie mogło by sprawić, że po wydaniu 50 Mojito zabrakło by białego rumu! U nas tak nie jest! Mamy zapasy które pozwolą każdy koktajl przygotować w ilości 250 porcji! Wasi goście mogą pić tylko Mojito albo Sex On The Beach i nie czego nie zabraknie!

==> barman na wesele – jak to wygląda<==

Proste i łatwe! I jeszcze jedna ważna sprawa. Nie chcemy od Was białej wódki! To rozwiązanie u nas nie jest stosowane!

Drink bar na wesele – jak długo pracujemy

Jak długo pracujemy? Nasz bar weselny przygotowany będzie przed przybyciem gości! Jak wejdziecie na sale weselną bar będzie przygotowany, nigdy nie montujemy baru przy gościach ( z wyjątkiem wybrania samego pokazu barmańskiego )! Kiedy zaczynamy pracować? To tak naprawdę zależy od Was! My sugerujemy pracę baru w godzinach 17.00 – 01.00! Przy takich godzinach macie do dyspozycji koktajle weselne praktycznie przez cały czas trwania przyjęcia!

Co będziemy podawać? Poniżej przykładowa karta koktajlowa:

  1. Mojito
  2. Sex On The Beach
  3. Sea Breeze
  4. Ogórkowy Gin & Tonic
  5. Blue Lagoon
  6. Cuba Libre

To wszystko możecie mieć już za 2100 zł! ( cena może wrosnąć o koszty dojazdu )

Pamiętajcie nasze usługi barman na wesele to gwarancja jakości i niepowtarzalnego smaku!

Zobacz również:

  1. Barman na wesele – ile to wszystko kosztuje
  2. Wesele na śląsku – wybierz mobilnych barmanów
, , , , ,