Bar kawowy / Energatab 2019 / Bielsko

23 września, 2019 Grzegorz Wydok

W dniach 17 – 19.09.2019 nasze ekipa w targach Energatab 2019, gdzie zorganizowała na stoisku  klienta bar kawowy i lemoniadowy. Specjalnie na to wydarzenie przygotowaliśmy wyjątkową mieszankę kawy i wyjątkowe smaki lemoniady!

bar kawowy na targiNasz bar wydał w ciągu trzech dni około 1000 porcji kaw i lemoniad

Jak zwykle nasze lemoniady były w 100 % naturalne, a kawa pochodziła z lokalnej palarni

Wszystkie napoje wydawaliśmy w kubkach z logo klienta, przez co zwiększyliśmy świadomość marki

Dlaczego warto wybrać bar kawowy i lemoniadowy ?

Nasi barmani i bariści, podają doskonałą kawę i lemoniady w kubach z logo klienta. To rozwiązanie zwiększa identyfikację firmy, która korzysta z naszych usług. Pamiętajcie nasza kawa jest świeżo palona, a jej aromat roznosi się po hali wystawowej przyciągając do Waszego stoiska potencjalnych klientów.

Dodatkowo podnosi prestiż Waszej firmy, ale co najważniejsze daje Wam czas! W trakcie przygotowania kawy lub lemoniady, przedstawiciele Waszej firmy swobodnie mogą porozmawiać z osobami które oczekują. Bar kawowy to gwarancja sukcesu na wydarzeniu targowym.

Branding. Dlaczego jest tak ważny i warto z niego skorzystać?

Branding stoiska zwiększa szansę zapamiętania Waszej firmy przez odwiedzających. Co potencjalnie zwiększa szansę na umowę lub sprzedaż w perspektywie czasu. Nasza agencja barmańska oferuje branding barów oraz kubków w których podajemy kawy, lemoniady i smoothie. Klienci, którzy odwiedzili stoisko i zabrali kawę lub napój na targach robią Wam tym kubkiem reklamę! Czy to nie świetne rozwiązanie? Dodatkowo Waszym logo obrandujemy bar mobilny!

Podsumowując. Nasz bar kawowy podnosi prestiż i sprzedaż

Jeżeli dalej się zastanawiasz nad naszymi usługami baristycznymi i barmańskimi to pewnie przekona Cie to że mamy doświadczenie w pracy na największych halach targowych w Polsce! Uczestniczymy, pracując dla naszych klientów na największych wydarzeniach targowych w Polsce! To doświadczenia pozwala nam wykonywać nasze usługi na najwyższym poziomie, z dbałością o wszystkie detale!

barista do wynajeciaCzy wiecie, że nasze ekspresy ciśnieniowe ( włoskie ) przed każdą imprezą, gdzie pracują mają mały serwis i są dokładnie sprawdzane?

Nic nas nie zaskoczy! A kawę robimy najlepszą. ( opinie przekazywane, przez odwiedzających stoiska naszych klientów )

Nie czekajcie tylko rezerwujcie terminy!

, , , ,