Barman na wesele Śląsk / Czerwiec / 2019

Lipiec 2, 2019
Posted in Realizacje
Lipiec 2, 2019 Grzegorz Wydok

Barman na wesele to jedna z najbardziej rozchwytywanych usług, a Śląsk to nasze rodzinne rejony, dlatego tak chętnie tutaj pracujemy. Zobacz jak na Twoim weselu może wyglądać drink bar i dlaczego nasz Barman na wesele jest najlepszy w rejonie Śląsk.

Jedna z naszych czerwcowych realizacji odbyła się w Hotelu Natura Residence w  Siewierzu

Dlaczego tak lubimy weselne drink bary na Śląsku i nie tylko?

Co Wam oferuje barman na weselu?

barman na wesele Śląsk Barman na wesele Śląsk – Hotel Natura Residence

Na początku Czerwca zostaliśmy zaproszenie na wesele przez świetną Parę Młodą na ich wesele do Hotelu Natura Residence , aby zająć się weselnym drink barem i wykonać widowiskowy pokaz barmański! W weselnym barze przygotowaliśmy specjalny zestaw koktajli, bazujący na naturalnych syropach i kordiałach! Oczywiście przygotowanych przez nas samych! Jak zwykle bar weselny prezentował się wyjątkowo okazale i goście już od samego początku, korzystali bardzo chętnie!

ZAMÓW: Barman na wesele

Punktem kulminacyjnym przyjęcia weselnego, był pokaz barmański wykonany przez barmana. Uwaga nasz pokaz zastąpił tradycyjne oczepiny! Wierzcie na słowo było wyjątkowo! Jak zwykle nasz bar pracował do 2:30, ale Pan Młody poprosił nas, aby przedłużyć nasz czas pracy do 3. Oczywiście zgodziliśmy się bo goście z naszymi koktajlami bawili się wybornie!

Dlaczego goście uwielbiają koktajle i drink bary?

Bo ich się po prostu nie da nie lubić! Pyszny koktajl na bazie świeżych owoców i świeżo wyciskanych soków z dodatkiem  naturalnych syropów to doskonała alternatywa dla czystej wódki! Nasze autorskie koktajle robią furorę, a barmani nawiązują świetne relacje z gośćmi często opowiadając historie związane z podawanymi drinkami!

barman na wesele katowiceTo wszystko składa się na usługę, której jakość jest  wiele wyższa od średniej. Dlatego również nie świadczymy naszych usług tylko na Śląsku a w zasadzie w całej Polsce!

Co oferuje weselny drink bar?

Weselny drink bar oferuje nieprzeciętne doznania koktajlowe! Podawane koktajle to autorskie kompozycje naszych barmanów! Barmani na weselu to wspaniała niespodzianka dla Waszych gości, która wyjątkowo umili im czas na przyjęciu weselnym nie tylko na w województwie Śląskim!

Nasza oferta barman na wesele jest w pełni kompleksowa i ogranicza obowiązki Pary Młodej w zasadzie to wyboru podawanych koktajli! Nasze mobilne bary prezentują się zjawiskowo, a barmani przed pierwszymi imprezami przechodzą wewnętrzne szkolenie. Pomimo, że zatrudniamy tylko wykwalifikowanych profesjonalistów.

Nie zastanawiajcie tylko zarezerwujcie termin już dziś!

 

, , , ,