Obsługa klientów indywidualnych

Barman na wesele

Usługa: Weselny koktajl bar
Miejsce: Hotel Czarny Groń Rzyki
Klient: Indywidualny
Fronty barowe: Bar z naturalnego drewna

Pytania

(+48) 695 642 838

Plac Kopernika 18

41-800 Zabrze

Pon - Pt

8.00 – 17.00

Szybka wycena

biuro@mobilni-barmani.pl

6 czerwca nasza agencja została zaproszona do obsługi wesela. Wybraliśmy się w okolice Andrychowa do Hotelu Czarny Groń. Nasi klienci wybrali bar z naturalnego drewna. Było to jedno z wesel, które zostało przeniesione z okresu pandemicznego. Bardzo się cieszymy, że nasi klienci zostali z nami i byliśmy częścią ich wspaniałego wesela!

Hotel Czarny Groń w Rzykach to piękny obiekt położony w świetnym miejscu. Przyszłym Parą Młodym polecamy ten hotel z czystem sercem. Obsługa na najwyższym poziomie, piękne wnętrza i doskonałe jedzenie. Nasza usługa barman na wesele doskonale uzupełniła całe przyjęcie weselne.

Założenia

Nasza Para Młoda wybrała połączenie naszego flagowego Pakietu Medium wraz z drewnianym barem. To 300 koktajli, które podajemy w trakcie 8 godzinnej obsługi.

Oczywiście nasze naturalne syropy, bittersy oraz kordiały zrobiły robotę. Koktajle smakowały wyjątkowo i niepowtarzalnie. Przy barze przez cały wieczór i noc ustawiały się kolejki gości, którzy chcieli spróbować każdego koktajlu z naszej karty koktajlowej!

Realizacja

Nasze wspólne z ustalenia z Parą Młodą oczywiście zostały jak zwykle zrealizowane. Pakiet 300 koktajli został przygotowany w około 7 godzin. Goście bardzo chętnie korzystali z weselnego koktajl baru próbując naszych koktajlowych propozycji.

Kolejne wesele w sezonie 2022 możemy uznać za udane a nasz koktajl bar jak zwykle zrobił Efekt WOW!

Fotosy z eventu

Nasz realizacje

Sprawdźcie, gdzie w ostatnim czasie nasi barmani i bariści zrobili #KoktajlowyEfektWow

Pytania?

Jesteśmy do Waszej dyspozycji!
Dzwońcie, piszcie!

(+48)695-642-838
biuro@mobilni-barmani.pl

Szybka kalkulacja dla Waszego eventu!

Skorzystajcie z naszego formularza kontaktowego i poproście o wycenę swojego wydarzenia!

My w przeciągu 48 godzin przygotujemy niezobowiązującą wycenę! Pamiętajcie nie musicie podawać numeru telefonu! Jeżeli macie pytania sami zadzwońcie!

    Nasi klienci

    Firmy i korporacje, które nam zaufały i zdecydowały się na współpracę z naszą agencją barmańską.

    kontakt