Realizacje biznesowe

Bar lemoniadowy

Usługa: Bar lemoniadowy
Event: Walny Zjazd Delegatów Stowarzyszenia Architektów Polskich 2022
Klient: Equitone

Pytania

(+48) 695 642 838

Plac Kopernika 18

41-800 Zabrze

Pon - Pt

8.00 – 17.00

Szybka wycena

biuro@mobilni-barmani.pl

W Piątek 24 czerwca nasza agencja barmańska wybrała się do Warszawy na kolejną realizację biznesową. Tym razem zostaliśmy zaproszeni do współpracy przez firmę Equitone. Przygotowaliśmy dla tej firmy bar lemoniadowy – z naturalnymi lemoniadami w trzech smakach! Oczywiście wszystkie lemoniady bazują tylko na połączeniu świeżych owoców, ziół, cukru oraz wody z dużą ilością bąbelków!

Naszemu klientowi zaproponowaliśmy bar z naturalnego drewna – nawiązujący do charakteru podawanych napoi. Nasze usługi świadczone są kompleksowo, dlatego organizacją, logistyką oraz obsługą zajmujemy się od początku do końca.

Założenia

Nasza agencja została poproszona o przygotowanie pakietu 200 porcji naturalnej lemoniady w trzech. Lemoniady były przygotowane w słojach ustawionych na naszym barze. Dodatkowo bar został udekorowany świeżymi owocami.

Naszemu klientowi zaproponowaliśmy smaki – oryginalnej cytryny, pomarańczy z maliną i nutami bazyli oraz grejpfruta z borówką. Napoje podawaliśmy w kubkach jednorazowych!

Realizacja

Założenia ilościowe zostały zrealizowane. To już kolejny event gdzie nasza lemoniada cieszy tak wielkim powodzeniem. W związku z tym, że cały event odbywał się na świeżym powietrzu, a pogoda dopisała, nasz klient zdecydował się rozszerzyć pakiet ilościowy o kolejne 150 porcji! Pamiętajcie z nami zawsze możecie rozszerzyć pakiety ilościowe!

To wszystko sprawia, że kolejne realizacja z naszym klientem przed nami!

Fotosy z eventu

Nasz realizacje

Sprawdźcie, gdzie w ostatnim czasie nasi barmani i bariści zrobili #KoktajlowyEfektWow

Pytania?

Jesteśmy do Waszej dyspozycji!
Dzwońcie, piszcie!

(+48)695-642-838
biuro@mobilni-barmani.pl

Szybka kalkulacja dla Waszego eventu!

Skorzystajcie z naszego formularza kontaktowego i poproście o wycenę swojego wydarzenia!

My w przeciągu 48 godzin przygotujemy niezobowiązującą wycenę! Pamiętajcie nie musicie podawać numeru telefonu! Jeżeli macie pytania sami zadzwońcie!

    Nasi klienci

    Firmy i korporacje, które nam zaufały i zdecydowały się na współpracę z naszą agencją barmańską.

    kontakt