Realizacje biznesowe

Barista na targi

Usługa: barista na targi & barman do wynajęcia
Event: Targi SAWO 2022
Klient: Stalco
Branding: Kubki z logo klienta, fartuchy barmana i baristy

Pytania

(+48) 695 642 838

Plac Kopernika 18

41-800 Zabrze

Pon - Pt

8.00 – 17.00

Szybka wycena

biuro@mobilni-barmani.pl

Pod koniec kwietnia, nasza agencja wybrała się z stałym partnerem biznesowym na imprezę targową SAWO. Targi odbywały się w Poznaniu w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Sam event trwał 3 dni, my byliśmy odpowiedzialni za obsługę baristyczną ( barista na targi ) oraz za koktajle bazujące na whiskey.

Naszemu klientowi zaproponowaliśmy czarny pikowany bar – nawiązujący do charakteru stoiska. Dodatkowo odpowiadaliśmy za branding kubków do kawy oraz fartuchów barmana oraz baristy. Nasze usługi świadczone są kompleksowo, dlatego organizacją, logistyką oraz obsługą zajmujemy się od początku do końca.

Założenia

Nasza agencja została poproszona o przygotowanie pakiet 900 kaw w ciągu 3 dni targowych oraz przygotowanie 600 koktajli alkoholowych. Koktajle były przygotowywane w szkle koktajlowym, natomiast kawy w kubkach z logo klienta. Usługa barista na targi to oczywiście ekspres ciśnieniowy ( w tym wypadku dwu grupowy fiammma ) oraz młynek do kawy. Kawa mielona jest bezpośrednio przed zaparzeniem co sprawia, że walory smakowe są najwyższe.

Realizacja

Wspólne założenia zostały zrealizowane z nadwyżką. To już kolejna impreza targowa oraz usługa barista na targi, gdzie nasza kawa jest absolutnym hitem! Wszystko to za sprawą niezwykłej mieszanki Gold Blend z małej rodzinnej palarni kawy na Toskani! Nasza mieszana to połączenie ziaren arabiki z robustą i odpowiedniego ustawienia młynka do kawy!

To wszystko sprawia, że kolejne realizacja z naszym klientem przed nami!

Fotosy z eventu

Nasz realizacje

Sprawdźcie, gdzie w ostatnim czasie nasi barmani i bariści zrobili #KoktajlowyEfektWow

Pytania?

Jesteśmy do Waszej dyspozycji!
Dzwońcie, piszcie!

(+48)695-642-838
biuro@mobilni-barmani.pl

Szybka kalkulacja dla Waszego eventu!

Skorzystajcie z naszego formularza kontaktowego i poproście o wycenę swojego wydarzenia!

My w przeciągu 48 godzin przygotujemy niezobowiązującą wycenę! Pamiętajcie nie musicie podawać numeru telefonu! Jeżeli macie pytania sami zadzwońcie!

    Nasi klienci

    Firmy i korporacje, które nam zaufały i zdecydowały się na współpracę z naszą agencją barmańską.

    kontakt