Realizacje biznesowe

Barman na event

Usługa: Barman na event / barman do wynajęcia
Event: Otwarcie biura firmy – Gliwice
Klient: Optimal Design
Data: 03.06.2022

Pytania

(+48) 695 642 838

Plac Kopernika 18

41-800 Zabrze

Pon - Pt

8.00 – 17.00

Szybka wycena

biuro@mobilni-barmani.pl

3 czerwca nasza agencja barmańska uczestniczyła w otwarciu biura w firmie Optimal Design. Klimat wnętrza zachęcał abyśmy skorzystali z baru z frontami z czarnej skóry. W wydarzeniu uczestniczyło około 50 osób. Loftowe wnętrza idealnie pasują do naszych barów. Razem z klientem założyliśmy 200 porcji koktajli dla gości oraz dodatkową rezerwę w ilości 100 porcji. Oczywiście nasze koktajle były podawane w szkle.

Nasze usługi barmańskie świadczone są kompleksowo, dlatego organizacją, logistyką oraz obsługą zajmujemy się od początku do końca.

Założenia

Nasza agencja została poproszona o przygotowanie pakietu 200 koktajli alkoholowych w trakcie 5 godzin trwania eventu. Nasza agencja przygotowała propozycję karty koktajlowej, która została zaakceptowana przez klienta. Wybrana zabudowa to czarne skórzane fronty, które świetnie dopasowały się do wnętrza biura.

Jak zawsze pracowaliśmy na naturalnych syropach, kordiałach oraz bitterasach. Do dekoracji używaliśmy jak zawsze suszonych owoców oraz jadalnych kwiatów.

Realizacja

Ustalone założenie z klientem zostały wypełnione z nadwyżką. Pracownicy i zaproszeni goście tak chętnie korzystali z zaproponowanych koktajli, że klienci podjęli decyzję o rozszerzeniu pakietu o kolejne 100 porcji koktajli. Nasz bar pracował do 23 godziny, i do samego końca tłumy ustawiały się przy naszym barze.

To wszystko sprawia, że kolejne realizacja z naszym klientem przed nami!

Fotosy z eventu

Nasz realizacje

Sprawdźcie, gdzie w ostatnim czasie nasi barmani i bariści zrobili #KoktajlowyEfektWow

Pytania?

Jesteśmy do Waszej dyspozycji!
Dzwońcie, piszcie!

(+48)695-642-838
biuro@mobilni-barmani.pl

Szybka kalkulacja dla Waszego eventu!

Skorzystajcie z naszego formularza kontaktowego i poproście o wycenę swojego wydarzenia!

My w przeciągu 48 godzin przygotujemy niezobowiązującą wycenę! Pamiętajcie nie musicie podawać numeru telefonu! Jeżeli macie pytania sami zadzwońcie!

    Nasi klienci

    Firmy i korporacje, które nam zaufały i zdecydowały się na współpracę z naszą agencją barmańską.

    kontakt