Barista na targi – Rawlplug Warszawa

21 grudnia, 2022 Grzegorz Wydok

Realizacje biznesowe

Barista na targi – Warsaw Ptak Expo

Usługa: barista na targi & barman do wynajęcia
Event: Targi Maszyn Budowlanych Warszawa
Klient: Rawlplug
Branding: Kubki z logo klienta, fartuchy barmana i baristy

Pytania

(+48) 695 642 838

Plac Kopernika 18

41-800 Zabrze

Pon - Pt

8.00 – 17.00

Szybka wycena

biuro@mobilni-barmani.pl

Listopad upłynął w naszej agencji barmańskiej pod znakiem realizacji biznesowych. Nasze ekipy uczestniczyły w tragach oraz konferencjach dla kilku firm z różnych branż. Między innymi wybraliśmy się do Nadarzyna z firmą Rawlplug na targi maszyn budowlanych. Przez 3 dni serwowaliśmy kawy, lemoniady oraz koktajle alkoholowe. Czy połączenie usługi barista na targi oraz barman na targi.

Naszemu klientowi zaproponowaliśmy duży ekspres ciśnieniowy by odpowiednio spełnić założenia. Dodatkowo odpowiadaliśmy za branding kubków do kawy oraz fartuchów barmana oraz baristy. Nasze usługi świadczone są kompleksowo, dlatego organizacją, logistyką oraz obsługą zajmujemy się od początku do końca.

Założenia

Nasza agencja została poproszona o przygotowanie pakiet 1000 kaw w ciągu 3 dni targowych oraz przygotowanie 600 koktajli alkoholowych. Koktajle były przygotowywane w szkle koktajlowym, natomiast kawy w kubkach z logo klienta. Usługa barista na targi to oczywiście ekspres ciśnieniowy ( w tym wypadku dwu grupowy fiamma ) oraz młynek do kawy. Kawa mielona jest bezpośrednio przed zaparzeniem co sprawia, że walory smakowe są najwyższe.


CENA: 16 000 zł netto
bar kawowy: 5 000 zł netto
bar koktajlowy: 10 000 zł netto
identyfikacja wizualna: 1000 zł netto

Realizacja

Wspólne założenia zostały zrealizowane z nadwyżką. To już kolejna impreza targowa oraz usługa barista na targi, gdzie nasza kawa jest absolutnym hitem! Wszystko to za sprawą niezwykłej mieszanki Gold Blend z małej rodzinnej palarni kawy na Toskani! Nasza mieszana to połączenie ziaren arabiki z robustą i odpowiedniego ustawienia młynka do kawy!

To wszystko sprawia, że kolejne realizacja z naszym klientem przed nami!

Fotosy z eventu

Nasz realizacje

Sprawdźcie, gdzie w ostatnim czasie nasi barmani i bariści zrobili #KoktajlowyEfektWow

, , , ,