Barista na targi – Kielce PSB 2023 / Rawlplug

13 marca, 2023 Grzegorz Wydok

Realizacje biznesowe

Barista na targi

Usługa: barista na targi & barman do wynajęcia
Event: Targi PSB Kielce
Klient: Rawlplug
Branding: Kubki z logo klienta, fartuchy barmana i baristy

Pytania

(+48) 695 642 838

Plac Kopernika 18

41-800 Zabrze

Pon - Pt

8.00 – 17.00

Szybka wycena

biuro@mobilni-barmani.pl


Początek roku to zdecydowanie realizacje biznesowe i targowe. Na początku maraca odbyła się kolejna edycja PSB w kielcach i oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć. Dla naszego klienta firmy Rawlplug przygotowaliśmy usługę barista na targi oraz barman na targi. Targi PSB to impreza dwudniowa więc, było bardzo intensywnie.

Naszemu klientowi zaproponowaliśmy duży ekspres ciśnieniowy oraz młynek do kawy, aby odpowiednio spełnić założenia. Dodatkowo odpowiadaliśmy za branding kubków do kawy oraz fartuchów barmana oraz baristy. Nasze usługi świadczone są kompleksowo, dlatego organizacją, logistyką oraz obsługą zajmujemy się od początku do końca.

Założenia

Nasze założenia:
– 600 kaw w dwa dni
– 600 koktajli alkoholowych
– 500 lemoniad

Koktajle były przygotowywane w szkle koktajlowym, natomiast kawy w kubkach z logo klienta. Usługa barista na targi to oczywiście ekspres ciśnieniowy ( w tym wypadku dwu grupowy San Remo ) oraz młynek do kawy. Oczywiście zapewniamy niezależne podłączenie wody do ekspresu. Kawa mielona jest bezpośrednio przed zaparzeniem co sprawia, że walory smakowe są najwyższe.

Realizacja

Targi PSB w Kielcach charakteryzują się olbrzymią intensywnością, dlatego trzeba pracować szybko i sprawnie! Dwa dni mijają bardzo szybko tak jak rósł licznik wydanych kaw na naszym młynku! To oczywiście zasługa naszej kawy Gold Blend która jest połączeniem ziaren arabiki z robustą i odpowiedniego ustawienia młynka do kawy!

To wszystko sprawia, że kolejne realizacja z naszym klientem przed nami!

Fotosy z eventu

Nasz realizacje

Sprawdźcie, gdzie w ostatnim czasie nasi barmani i bariści zrobili #KoktajlowyEfektWow

, , , , , , , , , , ,