Barista do wynajęcia – ERGO TECHNOLOGY & SERVICES

20 lutego, 2023 Grzegorz Wydok

Realizacje biznesowe

Barista do biura

Usługa: barista na event do wynajęcia & barista do biura
Event: Warszawa Biurowiec
Klient: ERGO TECHNOLOGY & SERVICES
Bar: Bar lustrzany z złotymi dodatkami

Pytania

(+48) 695 642 838

Plac Kopernika 18

41-800 Zabrze

Pon - Pt

8.00 – 17.00

Szybka wycena

biuro@mobilni-barmani.pl

Miesiąc styczeń to zdecydowanie okres podsumowań oraz eventów firmowych, biurowych oraz targowych. Jak imprezy biurowe to nie mogło w tym miesiącu zabraknąć kawy oraz naszych usług baristycznych. I tak nasze ekspresy zagościły w biurze ERGO TECHNOLOGY & SERVICES na evencie dla pracowników.

Na tą usługę zaproponowaliśmy kawy. Jednak w tym wypadku nastawiliśmy się na kawy kawy smakowe oraz specjalnie na życie naszego klienta na Pumpkin Spiced Latte, które okazało starzałem w dziesiątke. Serwis baristy trwał pomiędzy 15.00 a 18.00 i wydane zostało koło 250 kaw. Oczywiście jak zawsze bazowaliśmy na naszej mieszance Gold Blend

Założenia

Nasz bar kawowy miał na evencie do wydania 300 porcji kawy. Razem z klientem wybraliśmy bar lustrzany z złotymi zdobieniami ( ten front ostatnimi czasy robi furorę na eventach ). Czas serwisy kawy na wydarzeniu to 3 h pomiędzy 15.00 a 18.00. Podawaliśmy kawy w kubkach papierowych eko.

Realizacja

Wspólne założenia zostały zrealizowane. To już kolejna impreza biurowa oraz usługa barista do wynajęcia, gdzie nasza kawa jest absolutnym hitem! Wszystko to za sprawą niezwykłej mieszanki Gold Blend z małej rodzinnej palarni kawy na Toskani! Nasza mieszana to połączenie ziaren arabiki z robustą i odpowiedniego ustawienia młynka do kawy!

To wszystko sprawia, że kolejne realizacja z naszym klientem przed nami!

Fotosy z eventu

Nasz realizacje

Sprawdźcie, gdzie w ostatnim czasie nasi barmani i bariści zrobili #KoktajlowyEfektWow

, , , , , ,