Barista do wynajęcia – Kapica / Rybnik

27 marca, 2023 Grzegorz Wydok

Realizacje biznesowe

Mobilny Barista na event

Usługa: Mobilny Barista
Event: Otwarcie salonu Kapica / Rybnik
Klient: Kapica
Branding: –

Pytania

(+48) 695 642 838

Plac Kopernika 18

41-800 Zabrze

Pon - Pt

8.00 – 17.00

Szybka wycena

biuro@mobilni-barmani.pl


Marzec jest miesiącem bardzo mocno biznesowym. Kolejna realizacja to otwarcie nowego salonu firmowego Kapica. To już kolejna realizacja naszej agencji w tą firmą. Jak zawsze usługa mobilny barista została przez nas przygotowana w sposób kompleksowy. Intensywne 4 godziny i jak zwykle nasza mieszanka Gold Blend zrobiła świetną robotę! Klienci chętnie sięgali po kawy z naszego menu nie raz wracają po drugą filiżankę!

Naszemu klientowi zaproponowaliśmy ekspres ciśnieniowy oraz młynek do kawy, aby odpowiednio spełnić założenia. Dodatkowo odpowiadaliśmy za zastawę porcelnową. Nasze usługi mobilny barista świadczone są kompleksowo, dlatego organizacją, logistyką oraz obsługą zajmujemy się od początku do końca.

Założenia

– 400 kaw w dwa dni
– zastawa porcelanowa
– zestaw herbat

Kawy zgodnie z wskazaniem klienta były przygotowywane w zastawie porcelanowej. Usługa mobilny barista to oczywiście ekspres ciśnieniowy ( w tym wypadku dwu grupowy San Remo ) oraz młynek do kawy. Oczywiście zapewniamy niezależne podłączenie wody do ekspresu. Kawa mielona jest bezpośrednio przed zaparzeniem co sprawia, że walory smakowe są najwyższe.

Realizacja

Kolejne otwarcie salonu z naszym udziałem. Bardzo intensywne 4 h godziny. Wydane prawie 250 kaw, świadczy o tym, że nasz mieszanka Gold Blend robi świetną robotę! Tym razem zaproponowaliśmy na realizację nasz lustro bar, który swoim wyglądem robi mega robotę!

To wszystko sprawia, że kolejne realizacja z naszym klientem przed nami!

Fotosy z eventu

Nasz realizacje

Sprawdźcie, gdzie w ostatnim czasie nasi barmani i bariści zrobili #KoktajlowyEfektWow

, , , , , , , , ,