Marzec i kwiecień – kolejne realizacje online

22 kwietnia, 2021 Grzegorz Wydok

W styczniu liczyliśmy, że w marcu będziemy wracać do normalności. Jednak rzeczywistość w brutalny sposób zweryfikowała nasze plany. Od lutego staliśmy się agencją barmańską online. Spotkania na żywo z naszymi klientami zostały zastąpione spotkaniami przed kamerą i komputerem. W marcu i kwietniu zrealizowaliśmy  10 warsztatów barmańskich online, a z naszej firmy wyjechało ponad 600 boxów warsztatowych.

Warsztaty barmańskie online to doskonały sposób na bezpieczny event

Takie spotkanie pozwala poczuć się uczestnikom jak przed pandemią, gdzie przy koktajlu mogą swobodnie porozmawiać z znajomymi

Nasza agencja barmańska przygotowała 3 różne boxy warsztatowe

Dlaczego postawiliśmy na warsztaty barmańskie online?

Zamieszanie związane z COVID-19 w styczniu było olbrzymie, a niepewność branży gastronomicznej i eventowej była olbrzymia. Znaleźliśmy w wachlarzu naszych możliwości usługę, którą mogliśmy przenieść do świata online, w taki sposób aby nie traciła na jakości. I tak padło na warsztaty barmańskie, które możemy przeprowadzić online w taki sam sposób jak stacjonarnie!

==>Zapytaj o warsztaty barmańskie online<==

I powiemy Wam nie spodziewaliśmy tak ciepłego przyjęcia z Waszej strony! Każdy z uczestników doskonale się bawi, a my z czasem przygotowaliśmy dodatkowe zestawy boxów warsztatowych! Takie rozwiązanie pozwala Wam dobrać zestaw, który jest najbliższy Waszym preferencją.

warsztaty barmańskie online - event onlineJak przed pandemią. Integrujemy grupy

Nasz scenariusz warsztatów barmańskich online jest doskonale przemyślany i dopasowany do Waszych potrzeb. Na spotkaniu przygotujecie doskonałe koktajle i poznacie ich historie. Jednak to nie wszystko! W trakcie bloku Q&A możecie zadać nam dowolne pytanie odnośnie naszej pracy, koktajli  czy przygotowania domowych syropów czy koktajli! A w międzyczasie porozmawiacie z znajomymi z pracy! Integracja, zabawa i wiedza to nasze 3 najważniejsze czynniki wyznaczające poziom naszych warsztatów barmańskich online.

Boxy Warsztatowe. Sami wybierzcie!

Z czasem wprowadziliśmy dodatkowe zestawy koktajli, a co za tym idzie inne boxy warsztatowe! To powoduje, że możecie sami wybrać czy interesują Was klasyczne koktajle czy może nasze autorskie kompozycje! To Wy o tym zdecydujecie, a my przeprowadzimy Was przez cały proces przygotowania koktajli! Nasze boxy mogą zawierać wszystkie sprzęty i akcesoria barmańskie oraz niezbędne półprodukty! Tak naprawdę nie wyśle do Was tylko lodu, ale kto wie co będziemy niebawem przesyłać!

Zobacz również:

  1. Warsztaty barmańskie online – firma Sii
  2. Barman na wesele 
, , ,