Drink bar na wesele – Modrzewiowy Dwór Gliwice

29 czerwca, 2021 Grzegorz Wydok

Sezon weselny 2021 rozkręca się na dobre. Czerwiec to miesiąc bardzo mocno weselny i nasza agencja barmańska wpadła w wir pracy. Dlatego poniżej napiszemy Wam dlaczego wybrać nasz ofertę – drink bar na wesele i pokażemy na przykładzie jednego z zrealizowanych wesel jak działamy! 

drink bar na wesele GliwiceBar na wesele – Modrzewiowy Dwór w Gliwicach

Termin: 17 Czerwiec 2021

Lokal: Hotel Modrzewiowy Dwór w Gliwicach

Ilość gości: około 70

Śląsk to rejon, gdzie wesele odbywają się praktycznie codziennie, także wesele w Piątek, Czwartek czy inny dzień tygodnia nie jest dla nas niczym nowym ani nadzwyczajnym. Dla nas to olbrzymi plus bo mamy więcej pracy i to lokalnie na miejscu!

ZOBACZ: Barman na wesele – co proponujemy

Przygotowania do wesele rozpoczęły się już dzień wcześniej. Najpierw przygotowanie prepów – syropów oraz kordiałów. Nie wiem czy pamiętacie, ale nasze koktajle w większości bazują na półproduktach, przygotowanych przez nas samych. Dlaczego o tym piszę. Takie rozwiązanie sprawia, że nasze koktajle są niepowtarzalne, najwyższej jakości i nie do podrobienia.

Tym razem przygotowaliśmy syropy: borówkowy, truskawkowy, malinowy, mango oraz kordiał limonkowy. Ale to nie wszystko, ponieważ pozostałe owoce zblendowaliśmy i używaliśmy jako musy do bezalkoholowych wersji koktajli!

Po przygotowaniu prepów, kolejnym elementem jest zapakowanie samochodu. Praca w naszym magazynie to lwia cześć naszej działalności. Akurat ten czwartek był wyjątkowy, ze względu na natłok realizacji, cześć sprzętu została już spakowana na samochody, który ruszały na sobotnie realizacji. Teraz do domu – prasowanie koszuli i spać 🙂

Weselny koktajl bar – dzień realizacji

Dzień realizacyjny zaczynamy od kawy w magazynie ( tak z naszych ekspresów Gold Blend jest najlepszy ) oraz przygotowania lodu. Wiecie ile lodu potrzeba średnia na jedno wesele? Co najmniej 40 kg – lodu w kostkach oraz kruszonego! Po spokojnie wypitej kawie udajemy się do Hotelu Modrzewiowy Dwór.

Godzina 12.00 ( Dwie godziny do przybycia gości weselnych na sale )

Rozpoczynamy montaż baru – czas montażu to około 25 min.

Godzina 12.30

Ustawiamy szkło koktajlowe, akcesoria barmańskie na barze, przygotowujemy zioła i inne dodatki

13.00 ( godzina do przybycia gości weselnych na sale )

Przygotowanie lemoniady truskawkowej, ostanie przetarcie blatu. Czas, aby się przebrać poprawić fryzurę i wypić jeszcze jedną kawę!

Godzina 14.15 – Przybycie gości na sale

Godzina 15.30 – Rozpoczęcie serwisu barmańskiego

No to zaczęło się! Mojito jak zwykle na początku króluje! Jednak z czasem goście przekonują się do naszy autorskich szprycy i Collinsów! Uwierzcie każdy koktajl ma coś w sobie, dlatego warto spróbować każdego!

Godzina 23.30 – Zakończenie serwisu oraz początek demontażu baru

Godzina 00.15 – Samochód spakowany, czas do domu

Pokazałem Wam jak wygląda wesele od strony barmana, każdy z puntów to nasze standardowe działanie, dlatego wybierając nas macie pewność, że poziom usługi będzie najwyższy!

Jeżeli jeszcze macie wątpliwości, skorzystajcie z naszego formularza kontaktowego. Przygotujemy dla Was niezobowiązującą wycenę!

Grzegorz Wydok, Założyciel agencji Mobilni-Bramni.pl

Zobacz również:

  1. Barman na wesele – opole
  2. Nasz Instagram
  3. Barista na targi
, , , , , ,