Barman do wynajęcia – Warszawa

3 października, 2021 Grzegorz Wydok

Usługi barman do wynajęcia to najlepszy sposób na event w biurze, a Warszawa to miasto, które obfituje w biurowce. We wrześniu barmani z naszej agencji udali się na realizację do Warszawy, aby zająć się koktajl barem na evencie biurowy w firmie Rydoo.

Barman do wynajęcia to usługa kompleksowa, a koszt zależny jest od wybranej ilości koktajli jaką przygotujemy na wydarzeniu. Cena zaczynają się od 2500 zł netto.

Barman do wynajęcia – jak wyglądał event

barman do wynajęcia WarszawaWyjazd odbył się w godzinach porannych. Tak aby w firmie zameldować się na 3 godziny przed ustaloną godziną gotowości technicznej baru. Spokojnie przeprowadziliśmy montaże, i godzinę przed deadlinem mieliśmy wszystko gotowe. Na event przygotowaliśmy z organizatorem prostą kartę koktajlową, opartą o 3 mocne alkohole. Pamiętajcie usługa barman do wynajęcia, jest usługą cateringową i zawsze pracujemy na zamkniętych pakietach ilościowych oraz w oparciu o kartę koktajlową. Pracę rozpoczęliśmy po 17.00 i zakończyliśmy po godzinie 24. Przez 7 godzin dwójka barmanów wydała ponad 600 koktajli alkoholowych i 150 koktajli soft.

Doskonałą alternatywą dla klasycznego koktajl baru są warsztaty barmańskie w biurach. Ceny takich warsztatów zaczynaja się w okolicach 2500 zł netto.

Dokąd dojedzie mobilny barman ?

Nasza agencja barmańska jest w pełni mobilną firmą, dlatego dojedziemy do dowolnego miejsca w kraju. Nie ma dla nas ograniczeń terytorialnych. Mobilni Barmani posiadają flotę samochodów pozwalających przeprowadzić conajmniej 3 realizacje jednego dnia. Transport oraz logistyka zajmuje nam niekiedy więcej czasu niż czas trwania eventu, jednak mamy wszytko idealnie zaplanowane.

Każdy event możemy rozszerzyć o ofertę barista do wynajęcia, w takim przypadku nasz bar będzie wydawał również aromatyczną kawę. Koszty wynajęcia baristy zamykają się w przedziale 2500 – 3500 zł netto.

Barman do wynajęcia – jak zarezerwować usługę

Podjęliście już decyzję o tym, że chcecie mieć na swoim evencie barmana. Następnym krokiem będzie kontakt z naszą agencją. Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce kontakt na naszej stronie internetowej. Podajcie nam datę swojego wydarzenia, ilość uczestników oraz miejscowość, gdzie event się odbędzie oraz podajcie nam jak najwięcej szczegółów dotyczących imprezy. My w oparciu o otrzymane informacje przygotujemy dla Was kalkulację cenową. Przygotowanie takiej wyceny jest bezpłatne i do niczego niezobozwiązuje, dlatego zachęcamy do składnia zapytań.

 

, , , , ,