Barista na targi Warszawa

4 października, 2021 Grzegorz Wydok

Barista na targi, konferencje oraz eventy to kompleksowa usługa świadczony na ternie h miast w Polsce i za granicą, a Warszawa posiada swoje centra i hale targowe. Koszt obsługi baristy na targach kształtują się na poziomie 2500 zł netto do 3500 zł netto za dzień. Cena zależna jest od ilości kaw jakie wydamy w dniu targowym.

Barista na targi – Warszawa. Ile kaw wydaje bar kawowy ?

barista na targi WarszawaW dniach 30.09 – 02.10. nasz barista na targi uczestniczył w obsłudze stoiska firmy Stalco na targach maszyn budowlanych, które odbywały się w WarsawPtakExpo. Trzy dni obsługi baristycznej oraz wydanie ponad 1000 kaw, dla klientów naszego partnera. Wydawaliśmy dziennie około 300-400 porcji kawy dziennie, ale możemy wydać nawet 800 kaw w dniu targowym. Świeżo mielona kawa, ekspresy ciśnieniowe to wszystko wpływa na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług baristycznych. Od lat pracujemy na największych halach targowych w Polsce i Niemczech, gdzie zdobyte doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości.

Barista na targi może wydać w ciągu dnia targowego nawet 800 kaw

Pracujemy na ekspresach ciśnieniowych z własną instalacją wodną

Usługa barista na targi może zostać rozszerzona o usługę barman na targi, wtedy będziemy podawać również lemoniady oraz koktajle alkoholowe. Ceny takiej usługi zaczynają się od 2300 zł netto za dzień targowy.

Branding – kubki jednorazowe, bary oraz fartuchy

Naszej agencji bardzo zależy, aby kawy oraz wszelkie inne napoje były podawane w kubach z logo klienta. To wzmacnia efekt marketingowy naszych produktów, sprawia że firma naszego klienta staje się rozpoznawalna na imprezie targowej. Jednak branding w naszym wydaniu to nie tylko kubki z logo. Dla firmy Stalco przygotowaliśmy również fartuch z logo. Ten zabieg bardzo mocno powiązał z nas firmą. Na życzenia klienta możemy rownież przygotować branding frontów barowych, na których będziemy pracować.

Mobilny barista na targi w naszym wydaniu z powodzenim pracują na największych halach targowych w Polsce i za granicą. Porozumiewamy się języku angielskim. Nasi barmani i bariści mają kliku letnie doświadczenie. Targi za granicą to dla nas żaden problem.

Kompleksowe podejście do realizacji zleceń

To co wyróżnia nasze usługi baristyczne i barmańskie to kompleksowość. W naszej ofercie zapewniamy wszystkie niezbędne półprodukty – kawę Toscana w mieszance Gold Blend 75 % arabika do 25% roobusta, mleko, cukier, syropy do kawy i oczywiście niezbędne sprzęty. Nasze ekspresy nie potrzebują podpięcia do instalacji wodnej jesteśmy niezależni! Potrzebujemy tylko gniazdka z prądem.

Zamów naszą usługę barista na targi. Pamiętajcie Warszawa to niejedyne miasto gdzie świadczymy takie usługi! Skorzystaj z formularza kontaktowego i poproś o wycenę indywidualną, dedykowaną Waszym potrzebą!

Przeczytaj również :

  1. Barman do wynajęcia Warszawa. Event w biurze.
  2. Warsztaty barmańskie. Integracja i zabawa.
, , , , ,