Bar lemoniadowy na event. Warszawa – Hotel Windsor

24 września, 2021 Grzegorz Wydok

Wrzesień to miesiąc realizacji biznesowych i  my już na samym początku rozpoczęliśmy mocną akcentem! Bar lemoniadowy na event to doskonały pomysł jak uzupełnić strefę chillout na imprezach integracyjnych. Poniżej pokażemy Wam jak wygląda taka realizacja, dlaczego wybrać ofertę naszej agencji barmańskiej oraz powiemy Wam dlaczego klienci z nami zostają!

bar lemoniadowy na event WarszawaBar lemoniadowy na event. Jak to wygląda.

Sama realizacja polega na serwowaniu przez barmanów lemoniady z słoi. I tutaj w zasadzie nie ma nic więcej do powiedzenia. Jednak sama lemoniada to połączeniu cytrusów, świeżych owoców oraz ziół z cukrem oraz dodaniem mocno gazowanej wody. Nasza lemoniada to produkt w 100% naturalny, powstający poprzez macerację cytrusów z cukrem oraz innymi owocami! Nie używamy sztucznych gotowych syropów innych ulepszaczy smaku.

Wszystkie lemoniady to nasze autorskie smaki – znajdziecie u nas w barze lemoniadowy klasyczne smaki cytrusowe, ale również nietypowe, takie jak połączenie pomarańczy z truskawką oraz bazylią. Każdy smak jest pociągający i ma coś w sobie!

Nasze realizacje trwają przeciętnie od 6 do 8 godzin, ale pamiętajcie każdy event lemoniadowy traktujemy indywidualnie i każda oferta jest przygotowana i dedykowana dla jego realizacji.

Dlaczego Mobilni Barmani?

Oferty spływają, każda oferta jest inna, więc dlaczego wybrać naszą agencję. Poniżej przedstawiam powody dla jakich klienci wybierają naszą ofertę i dlaczego jest lepsza od innych!

  1. Kompleksowa realizacja – nasz agencja barmańska zajmie się wszystkim. Zaopatrzenie, ustawienie baru, zadruk kubków, dekoracje na bar i wszelki niezbędny sprzęt to oczywiście nasza domena oraz brandingiem frontów barowych.
  2. Łatwy i szybki kontakt – doświadczenie pozwala nam w prosty i szybki sposób dopasować ofertę do Waszego event, dlatego u nas realizację z dnia na dzień to nie problem
  3. Zaplecze sprzętowe – nasza agencja może zrealizować 3 duże eventy jednego dnia, dlatego nikogo nie odprawimy!
  4. Ceny dostawane do możliwości budżetowych klienta

Wszystkie czynniki razem powodują wyjątkowy event i maksymalne zadowolenie klienta!

Dlaczego klienci z nami zostają?

Klienci, którzy wybrali naszą ofertę w znakomitej większości z nami zostają. Nasza agencja działa profesjonalnie, a świadczone usługi są najwyższej jakości. Podchodzimy do każdej realizacji w sposób indywidualny. Budujemy dobre relacje z klientami. Nasze mobilne bary są wyjątkowe. Działamy na ternie całego kraju i za granicą!

, , ,