Warsztaty Barmańskie Online – Asseco Poland

26 stycznia, 2022 Grzegorz Wydok

Miesiąc Grudzień upłynął w naszej agencji barmańskiej pod znakiem spotkań świątecznych oraz podsumowujących rok 2021. Ze względu na nasilenie pandemii cześć naszych realizacji odbyła się w formie online. My zaproponowaliśmy oczywiście warsztaty barmańskie online i jedna z takich realizacji przygotowana została dla Asseco Poland przy współpracy z jedną z agencji eventowych. 

warsztaty barmanskie onlineKoncepcja – warsztaty barmańskie online

 • Klient: Assecco Poland
 • Event: Spotkanie Podsumowujące rok
 • Liczba uczestników: 60 osób
 • Ilość koktajli warsztatowych: 3
 • Platforma: ZOOM

Nasza agencja barmańska posiada olbrzymie doświadczenie w prowadzeniu oraz organizacji warsztatów online. Jak zawsze w naszej firmie stawiamy na organizację kompleksową! Od przygotowania boxów warsztatowych ( o tym poniżej ) przez przygotowanie studia do poprowadzenia streamu, kończąc na samym przeprowadzeniu warsztatów barmańskich.

Warsztaty barmańskie online w naszym wydaniu to doskonała zabawa oraz integracja połączona z nauką przygotowywanych koktajli. Uczestnicy otrzymują niezbędny sprzęt, akcesoria barmańskie oraz półprodukty! Sami muszą sobie przygotować lód – tego Wam niestety nie wyślemy.

Warsztaty Barmańskie Online – Jak to wygląda

Nasz klient przy tej realizacji zdecydował się na zestaw trzech koktajli wraz boxem warsztatowym zaopatrzonym w profesjonalny sprzęt barmański oraz półprodukty niezbędne do przygotowania koktajli warsztatowych.

Koktajle wybrane przez klienta: 

 • Mojito
 • Sex On The Beach twist
 • Blueberry Collins

warsztaty barmańskie onlineW naszej koncepcji i scenariuszu warsztaty barmańskie online dzielą się na 3 części

 1. Wprowadzenie – omówienie i opisanie sprzętu
 2. Część warsztatowa
 3. Sekcja Q&A

Całość trwa około 2 godziny i na spotkaniu z Asseco również zamknęliśmy się w zakładanym czasie.

Sekcja Q&A w trakcie naszego spotkania to punkt kulminacyjny! Padają na nim pytania dotyczące najdziwniejszych zamówienie w historii naszej pracy jak również pytacie jak przygotować syropy oraz kordiały użyte w trakcie warsztatów! Pamiętajcie u nas zawsze otrzymujecie podsumowanie z recepturami warsztatowymi!

Boxy warsztatowe

Specjalnie na warsztaty barmańskie online stworzyliśmy boxy warsztatowe w różnych konfiguracjach koktajlowych i  sprzętowych! Możecie wybrać gotowe zestawy koktajlowe wraz z profesjonalnym sprzętem, jak również sami skonfigurować listę koktajli oraz wybrać domowe zamienniki sprzętu barmańskiego!

Nasze boxy warsztatowe mogę być w pełni wyposażone i posiadać szklanki deski, noże lub być uroszczone i cześć sprzętu każdy uczestnik wyciąga z własnej kuchni.

Dlaczego warto wybrać event online ?

Jeżeli zależy Wam i Waszej firmie na bezpieczeństwie swoich pracowników to warsztaty barmańskie online są właśnie dla Was! Każdy jest przed swoim komputerem, sam przygotuje swoje koktajle, a równocześnie w trakcie przerw pomiędzy kolejnymi koktajlami uczestnicy mogą ze sobą swobodnie porozmawiać!

Grzegorz Wydok

CEO/ Mobilni-Barmani.pl

, , , ,