Warsztaty barmańskie dla firm

25 października, 2021 Grzegorz Wydok

Warsztaty barmańskie dla firm do doskonały pomysł na event integracyjny dla swojego zespołu lub całej załogi. Nasza propozycja to od 3 do 5 koktajli przygotowanych na takich warsztatach barmańskich, w luźnym koncepcie tak, aby nie zanudzić uczestników!

  • warsztaty barmańskie dla firmWarsztaty barmańskie dla firm to propozycja na integracje zespołu lub fajny przerywnik na zespołowym szkoleniu
  • Warsztaty barmańskie prowadzone są przez doświadczonych barmanów, którzy przekazują w trakcie porcje wiedzy.
  • Nasz koncept warsztatowy może być prowadzony w formie stacjonarnej jak również w formie warsztatów barmańskich online

Warsztaty barmańskie dla firm. Doskonały team bulding

Nasze warsztaty barmańskie to doskonały pomysł na organizacje eventu team bulding. Co wam możemy zaproponować? Podzielimy uczestników na zespoły i zacznie się prawdziwa rywalizacja! Najpierw na najlepszy koktajl grupowy, a później nagroda indywidualna! A w międzyczasie pijemy co przygotowaliśmy! Brzmi nieźle, na żywo jest jeszcze lepiej! Dodatkowo dowiecie się jak, przygotować najbardziej znane koktajle używając sprzętu jaki znajduje się w każdej kuchni! Po takim evencie, ekipa będzie doskonale zintegrowana, a poziom do pracy gwałtownie wzrośnie!

Po naszych warsztach barmańskich, każdy uczestnik będzie posiadał wiedzę jak przygotować koktajle. Dodatkowo powiemy im jak ugotować syropy i co to są bittersy!

Barista na targi | warsztaty barmańskieWarsztaty barmańskie to pomysł na imprezę firmową, jednak dobrze się sprawdzą również jako niespodzianka dla uczestników konferencji i szkoleń. Po całym dniu przyswajania wiedzy firmowej lekkie odprężenie na naszych warsztatach!

Jak wyglądają warsztaty barmańskie dla firm?

Na naszych warsztatach nie będziemy zanudzać was teorią czy recepturami klasycznych koktajli! Będziemy chcieli Wam pokazać, że koktajle to doskonała zabawa i każdy może stworzyć swój autorski koktajl! Dlatego w trakcie będziemy działać według schematu – od klasycznej receptury do całkowitego kraftu! Na koniec uczestnicy otrzymają zestaw półproduktów, z których będą musieli sami wymyślić oraz przygotować autorski koktajl! Kto wykaże się wiekszą wyobraźniom i nie będzie bał się połączyć nietypowych smaków, ten zgarnie tytuł najlepszego miksologa w Waszej firmie!

Możemy również przeprowadzić warsztaty barmańskie online, wtedy cała grupa otrzyma od nas boxy warsztatowe, z których ba spotkaniu przed komputerem przygotuje swoje własne koktajle w domu!

Warsztaty barmańskie to atrakcja dla grup do 25 os! Jednak jeżeli jest Was w firmie więcej nic się nie martwcie, mamy i takie scenariusze!

Ile kosztują warsztaty barmańskie dla firm?

Koszty przeprowadzenia warsztatów barmańskich zaczynają się od 2500 zł netto. W cenie przygotujemy stanowiska warsztatowe, zapewnimy półprodukty na cześć warsztatową oraz przeprowadzimy takie warsztaty. Czas trwania warsztatów to około 2 godziny, ale wiadomo wszystko zależy od tego jak będzie pracować i ile będzie zadawać pytań. Nasz scenariusz jest bardzo elastyczny i dopasujemy się do czasu jaki będziecie mieli.

Skorzystajcie z naszej zakładki kontakt i poproście o wycenę Waszych warsztatów barmańskich!

Zobacz również:

  1. Ile kosztuje barista na targi
  2. Warsztaty barmańskie online – firma Lundback
, , , , , , ,