9 lutego, 2019 Grzegorz Wydok

Walentynki już niebawem! Nie masz pomysłu jaki prezent na Walentynki sprawić swojej drugiej połówce? Przychodzimy Wam z pomocą! Nasza propozycja to Walentynkowe warsztaty barmańskie online dla Par! Doskonały pomysł na spędzenie wspólnie wieczoru!

prezent na walentynki

Każda Para otrzyma od nas walentynkowy box warsztatowy z niezbędnymi składnikami

Na warsztatach online pokażemy jak przygotować zestaw 6 koktajli! Dla niego i dla niej: Mojito, Sex On The Beach oraz Borówkowy  Collins

Warsztaty potrwają około półtorej godziny! Koszt boxa warsztatowego z linkiem do warsztatów online to 200 zł! Plus ewentualne koszty wysyłki

Prezent na walentynki – wyjątkowe warsztaty online

Niestety na chwilę obecną nie jest nam dane wyjść do restauracji czy do baru, aby spędzić z swoją drugą połówką Walentynkowy wieczór. My chcemy trochę ożywić tą smutną rzeczywistość i proponujemy Wam bar w własnym domu, gdzie sami przygotujecie koktajle i spędzicie miło czas. Nasi barmani przy tym będą odpowiadać na Wasze pytanie oraz opowiadać historie związane z przygotowywanymi koktajlami!

Taka zabawa sprawi że wspólnie przygotujecie koktajle, a następnie je wypijecie! W trakcie naszych warsztatów przygotujecie 3 koktajle:

  • Mojito
  • Sex On The Beach
  • Borówkowy Collins

Dodatkowo na warsztatach dowiecie się jak przygotować proste syropy barmańskie!

Prezenty na walentynki – walentynkowy box warsztatowy

box warsztatowy dla uczestnikaPrzed warsztatami otrzymacie od nas box walentynkowy, w któreym znajdziecie niezbędne produkty i akcesoria do przygotowania koktajli. W boxie znajdą się:

  • syropy i kordiały homamade
  • suszone owoce, świeże zioła i świeże owoce
  • akcesoria, których użyjemy do przygotowania koktajli
  • bazowe alkohole

Waszym zadaniem będzie przygotować 2 kg lodu!

Jak zamówić boxy?

Najprostszym sposobem będzie kontakt telefoniczny lub mailowy. Prześlemy Wam formularz zamówienia.

==> Zamów Walnetnykowe warsztaty barmańskie<== 

, , , ,