Mobilny barista na targi / Gliwice

8 kwietnia, 2023 Grzegorz Wydok

Realizacje biznesowe

Mobilny Barista na targi

Usługa: Mobilny Barista
Event: Targi Pracy na Politechnice Śląskiej
Klient: Strabag
Branding: Front z logotypem / kubki z logotypem

Pytania

(+48) 695 642 838

Plac Kopernika 18

41-800 Zabrze

Pon - Pt

8.00 – 17.00

Szybka wycena

biuro@mobilni-barmani.pl


Kwiecień otwieramy bardzo mocno, kolejnymi realizacji biznesowymi. 5 kwietnia działaliśmy z firmą Strabag na targach pracy dla studentów na Gliwickiej Politechnice. To już kolejna realizacja naszej agencji w tą firmą. Jak zawsze usługa mobilny barista została przez nas przygotowana w sposób kompleksowy. Intensywne 6 godziny i jak zwykle nasza mieszanka Gold Blend zrobiła świetną robotę! Klienci chętnie sięgali po kawy z naszego menu nie raz wracają po drugą filiżankę!

Naszemu klientowi zaproponowaliśmy ekspres ciśnieniowy oraz młynek do kawy, aby odpowiednio spełnić założenia. Dodatkowo odpowiadaliśmy za branding stoiska oraz kubków jednorazowych. Nasze usługi mobilny barista świadczone są kompleksowo, dlatego organizacją, logistyką oraz obsługą zajmujemy się od początku do końca.

Założenia

– ponad 300 kaw w 6 godzin
– bar z logotypem klienta
– kubki jednorazowe z logotypem klienta

Kawy zgodnie z wskazaniem klienta były przygotowywane w kubkach jednorazowych. Usługa mobilny barista to oczywiście ekspres ciśnieniowy ( w tym wypadku dwu grupowy San Remo ) oraz młynek do kawy. Oczywiście zapewniamy niezależne podłączenie wody do ekspresu. Kawa mielona jest bezpośrednio przed zaparzeniem co sprawia, że walory smakowe są najwyższe.

Realizacja

Kolejne realizacja naszej agencji barmańskiej . Bardzo intensywne 6 h godzin pracy mobilnego baristy. Wydane ponad 300 kaw, świadczy o tym, że nasz mieszanka Gold Blend robi świetną robotę! Tym razem zaproponowaliśmy na realizację bar z logotypem naszego klienta, aby zbudować świadomość marki i przyciągnąć studentów do naszego klienta
To wszystko sprawia, że kolejne realizacja z naszym klientem przed nami i to jeszcze w kwietniu!

Nasz realizacje

Sprawdźcie, gdzie w ostatnim czasie nasi barmani i bariści zrobili #KoktajlowyEfektWow

, , , , , , , , ,