Mobilny barista / Międzynarodowe Forum Gospodarcze

22 maja, 2023 Grzegorz Wydok

Realizacje biznesowe

Mobilny Barista na targi

Usługa: Mobilny Barista
Event: Międzynarodowe Forum Gospodarcze
Klient: Huawei
Branding: –

Pytania

(+48) 695 642 838

Plac Kopernika 18

41-800 Zabrze

Pon - Pt

8.00 – 17.00

Szybka wycena

biuro@mobilni-barmani.pl


Kwiecień zamykamy jak to ostatnio u nas realizacjami biznesowymi. 23-25 kwietnia działaliśmy z firmą Huawei na Międzynarodowym Forum Gospodarczym w Katowickim MCK. To już kolejna realizacja w tym miesiącu dla dużych graczy na rynku!. Jak zawsze usługa mobilny barista została przez nas przygotowana w sposób kompleksowy. Codziennie oprócz kawy przygotowywaliśmy również dla odwiedzających stanowisko świeże i naturalne lemoniady, a pomiędzy godziną 16.00 a 18.00 serwowaliśmy schłodzone Prosecco! I tak wydaliśmy w 3 dni ponad 1200 kaw, 600 porcji lemoniady oraz wylaliśmy 60 butelek Prosecco!!!

Naszemu klientowi zaproponowaliśmy ekspres ciśnieniowy oraz młynek do kawy, aby odpowiednio spełnić założenia. Nasze usługi mobilny barista świadczone są kompleksowo, dlatego organizacją, logistyką oraz obsługą zajmujemy się od początku do końca.

Założenia

– kawa w opcji no limit
– lemoniada no limit
– dwudniowy serwis Prosecco

Kawy zgodnie z wskazaniem klienta były przygotowywane w kubkach jednorazowych. Usługa mobilny barista to oczywiście ekspres ciśnieniowy ( w tym wypadku dwu grupowy San Remo ) oraz młynek do kawy. Oczywiście zapewniamy niezależne podłączenie wody do ekspresu. Kawa mielona jest bezpośrednio przed zaparzeniem co sprawia, że walory smakowe są najwyższe.

Realizacja / Mobilny Barista

Kolejne realizacja naszej agencji barmańskiej . Bardzo intensywne 3 dni pracy. Masa gości na stoisku sprawiła, że nasz ekspres nie nudził się i pracował od rana do wieczora. Wydane ponad 400 kaw dziennie świadczy o tym, że nasz mieszanka Gold Blend robi świetną robotę!

To wszystko sprawia, że kolejne realizacja z naszym klientem przed nami!

Nasz realizacje

Sprawdźcie, gdzie w ostatnim czasie nasi barmani i bariści zrobili #KoktajlowyEfektWow

, , , , , , ,