Mobilny barista do biura / Emerson

28 sierpnia, 2023 Grzegorz Wydok

Realizacje biznesowe

Mobilny Barista do biura

Usługa: Mobilny Barista do biura
Event: Event chill dla pracowników
Klient: Emerson
Branding: –

Pytania

(+48) 695 642 838

Plac Kopernika 18

41-800 Zabrze

Pon - Pt

8.00 – 17.00

Szybka wycena

biuro@mobilni-barmani.pl


Końcówka wakacji i miesiąc sierpień to zdecydowanie okres realizacji biznesowych. Tych z kaw szczególnie. Tym razem dla firmy Emerson przygotowaliśmy usługę mobilny barista do biura ich warszawskiej przestrzeni biurowej. Tym razem zaproponowaliśmy nasz lustro bar, który świetnie wkomponował się w ich przestrzeń biurową. Dla pracowników firmy zaparzyliśmy ponad 300 kaw w 5 godzin.

Naszemu klientowi zaproponowaliśmy ekspres ciśnieniowy oraz młynek do kawy, aby odpowiednio spełnić założenia. Nasze usługi mobilny barista świadczone są kompleksowo, dlatego organizacją, logistyką oraz obsługą zajmujemy się od początku do końca.

Założenia

– kawa w opcji no limit
– mieszanka Gold Blend 70% arabica do 30% robusta
– jeden barista
– ekspres ciśnieniowy + młynek

Kawy zgodnie z wskazaniem klienta były przygotowywane w kubkach jednorazowych. Usługa mobilny barista to oczywiście ekspres ciśnieniowy ( w tym wypadku dwu grupowy San Remo ) oraz dwa młynki do kawy. Oczywiście zapewniamy niezależne podłączenie wody do ekspresu. Kawa mielona jest bezpośrednio przed zaparzeniem co sprawia, że walory smakowe są najwyższe.


CENA: 3000 zł netto

Coffee Menu

– espresso
– espresso macchiato
– americano
– flat white
– cappucinno
– caffe latte
– kawy mleczne z syropami

Realizacja / Mobilny Barista

Kolejne realizacja naszej agencji barmańskiej . Końcówka miesiąca sierpnia to bardzo intensywny okres w naszej firmie. Bar kawowy dla firmy Emerson to jedno z kilkunastu sierpniowych w, których uczestniczmy. Dziękujemy wszystkim partnerom za zaufanie i czekamy na kolejne realizacje.

Nasz realizacje

Sprawdźcie, gdzie w ostatnim czasie nasi barmani i bariści zrobili #KoktajlowyEfektWow

, , , , , , ,