Drink bar na wesele cena

23 września, 2021 Grzegorz Wydok

Przygotowując się do przyjęcia weselnego każda para narzeczonych rozgląda się za atrakcjami dla swoich gości. I pewnie w którymś momencie wpada na pomysł – drink bar na wesele! I zaraz za tym pomysłem, pojawia się pytanie – Cena ? Ile to wszystko kosztuje, co ma wpływ na cenę i jak wybrać drink bar na wesele?

drink bar na wesele cenaDrink bar na wesele. Jaka cena usługi barmańskiej na weselu?

Tyle ile firm agencji barmańskich tyle różnych cen oraz podejść do usługi barman na wesele. Nie chce opowiadać jak robią weselne drink bary inne firmy, powiem jak robi to Agencja Mobilni Barmani i ile i dlaczego drink bar na wesele  tyle kosztuje.

No to jak to wygląda i co wyróżnia naszą agencję barmańska

 1. Gotowe pakiety weselne
 2. Kompleksowe podejście do realizacji
 3. Wybór frontów mobilnych barów
 4. Wybór podawanych koktajli na weselu

Weselny drink bar – gotowe pakiety weselne

Dwa lata temu podjęliśmy jako pierwsza agencja w Polsce, decyzja o pokazaniu cen i przygotowaniu pakietów weselnych dedykowanych dla określonej ilości gości. To pozwala na wstępie poznać Wam ceny i koszt z jakim wiąże drink bar na wesele. Na potrzeby artykułu opiszę Wam nasz pakiet Medium – dedykowany dla około 80 osób na przyjęciu weselnym.

Koszt pakietu Medium to 2800 zł z wszelkim niezbędnym zaopatrzenim. Czy to dużo ? Niewiem, ale napewno za tę kwotę macie z głowy koktajl bar! W tylko wybieracie koktajle jakie będziemy serwować na przyjęciu weselnym.

W tej cenie otrzymacie:

 • profesjonalnego barmana na wesele
 • pakiet 350 koktajli do wykorzystania w ciągu 8 godzin obsługi barmańskiej
 • 8 koktajli w karcie koktajlowej
 • mobilny drink bar
 • niezbędna ilość szkła koktajlowego
 • alkohole marek premium ( premium to znaczy, że nie używamy zamienników )
 • syropy, kordiale, bittersy ( sami je przygotujemy, żeby jakość koktajli byłą najwyższa )
 • niezbędną ilość lodu ( pytacie czy mamy zamrażarki, mamy specjalne termoboxy, które gwarantują, że lód wytrzyma nawet w upale )

Co może wpłynąć na cenę:

 • dojazd do miejsca realizacji
 • niezbędny nocleg przy dojeździe powyżej 250 km

Nasza oferta jest kompleksowa. To sprawia, że wybierając naszą ofertę dzień przed weselem nie biegacie po marketach i nie szukacie mięty czy limonek, tylko relaksujecie się myślą o koktajlach jakie będziecie pić na Waszym przyjęciu weselnym. Z nami naprawdę tak to wygląda. Zapomniałem, że macie kilka obowiązków na 14 dni przed weselem, wtedy wybieracie swoje koktajle weselne i front mobilnego baru. Wiem będzie ciężko:)

, , , , ,