16 marca, 2022 Grzegorz Wydok

Na początku Marca nasza agencja wybrała się do pod Krakowskich Zambierzyc, aby zrealizować event urodzinowy. Barman do wynajęcia to jedna z naszych usług, a Kraków to tylko niecała godzina drogi od naszej siedziby. Tak więc było koktajlowo, był efekt WOW no i była świetna zabawa która trwałą do późnych godzin nocnych.

Jak wyglądają nasze mobilne usługi barmańskie?

Barman do wynajęcia to usługa, która sprawdzi się na każdym evencie, przyjęciu czy wydarzeniu. Wyróżnia nas elastyczne podejście do każdej realizacji, dopasowanie się meblami eventowymi do miejsca odbywającego się przyjęcia oraz bardzo bogatą ofertą koktajlowa. Klienci cenią sobie współpracę z nami z kilku powodów. Jesteśmy bezproblemowi, zajmujemy się organizacją koktajl baru kompleksowo. Kraków to miejscowość, gdzie bardzo często zdarza nam się obsługiwać wesela, eventy oraz przyjęcia.

barman do wynajęciaWybierając naszą agencję barmańską otrzymujecie, kompleksową usług. Nie martwicie się zakupami, szkłem koktajlowym czy zapasem lodu! To wszystko otrzymujecie w cenie naszej usługi! Barman do wynajęcia to usługa pełna i w cenie zawiera się również transport do miejsca realizacji.

Barman do wynajęcia Kraków – jak to wyglądało?

Jak zawsze bardzo profesjonalnie. Przed realizacją eventu ustaliliśmy z klientem, kartę koktajlową. Zawsze bierzemy propozycje koktajlowe klientów pod uwagę, jednak czasem proponujemy kosmetyczne zmiany, tak aby karta koktajlowa była różnorodna. W dzień realizacji spakowaliśmy samochód i ruszyliśmy do pod Krakowskich Zambierzyc. Start imprezy zaplanowano na godzinę 19 , przybyliśmy na miejsce realizacji około 16,30. Miejsce bardzo klimatyczne, bo był to stary młyn zaaranżowany na  przestrzeń eventową. Klimat idealny na dobrą imprezę urodzinową!

Koktajle zaczęliśmy wydawać około godziny 19 i bar pracował do późnych godzin nocnych! Barman do wynajęcia do doskonała atrakcja, która sprawi, że każdy znajdzie coś do picia dla siebie!

Nasze bar to połączenie naturalnych półproduktów z wysoko jakościowymi alkoholami! Smaki koktajli przygotowanych za naszym barem są nie do podrobienia. Pamiętajcie, że syropy, bittersy i kordiale przygotowujemy sami! To rozwiązanie najwyższej jakości, a dodatkowo unikamy strat. Owoce z powstałych syropów suszymy i używamy do dekoracji!

Usługi barmańskie na najwyższym poziomie – Mobilni Barmani

Skorzystajcie z naszej szerokiej oferty koktajl barów, barów kawowych i barów lemoniadowych! Nasze usługi sprawdzą się na eventach branżowych, eventach marketingowych oraz imprez okolicznościowych!

Wyślijcie niezobowiązujące zapytanie o wycenę a w przeciągu 48 h otrzymasz ofertę dopasowaną do Twojego wydarzenia!

Pytania

(+48) 695 642 838

Damrota 35/1

41-800 Zabrze

Pon - Pt

8.00 – 17.00

Wyślij wiadomość

biuro@mobilni-barmani.pl

, , , ,