Bar lemoniadowy na konferencje / Bronchostop

15 października, 2022 Grzegorz Wydok

Realizacje biznesowe

Bar lemoniadowy na konferencje

Usługa: barman do wynajęcia
Event: Konferencja medyczna Białka Tatrzańska
Klient: Bronchostop
Branding: Kubki z logo klienta

Pytania

(+48) 695 642 838

Plac Kopernika 18

41-800 Zabrze

Pon - Pt

8.00 – 17.00

Szybka wycena

biuro@mobilni-barmani.pl

Na przełomie miesięcy październik i listopad wyruszyliśmy w trasę z firmą Bronchostop na kolejne konferencje medyczne. Oczywiście jeżeli konferencja medyczna to musi być zdrowo i bezalkoholowo! Tym razem zaproponowaliśmy bary lemoniadowe wraz z identyfikacja wizualną w formie logotypu na kubkach w których podawaliśmy lemoniadę. Wszystko z dużą ilością tymianku, który był tematem przewodnim stoiska klienta.

Naszemu klientowi zaproponowaliśmy lemoniady w trzech smakach. Nasz bar świetnie komponował się z stoiskiem klienta. Dużo zieleni, naturalne akcenty to klimat, który zdecydowanie nam odpowiada!

Założenia


– 500 porcji naturalnej lemoniady
– identyfikacja wizualna logotypem klienta kubków jednorazowych

Zaproponowaliśmy klientowi lemoniady w 3 smakach – oczywiście wszystkie na bazie świeżych owoców poddanych maceracji cukrem! Jak zwykle nasze lemoniady od samego początku cieszyły się olbrzymim powodzeniem! Przyciągały rzesze zaintersowanych farmaceutów oraz lekarzy do stoiska klienta!

Realizacja


Olbrzymie zainteresowanie stoiskiem klienta, że zamówione porcje naszej lemoniady zostały wydane z sporą nadwyżką! Jak zwykle byliśmy przygotowani na takie działanie! Wybierając współpracę z naszą agencją barmańską zawsze macie gwarancji możliwości podniesienia ilości wydawanych porcji w trakcie realizacji!

To wszystko sprawia, że kolejne realizacja z naszym klientem przed nami!

Poproś szybką wycenę swojego wydarzenia lub eventu!

Fotosy z eventu


Nasz realizacje

Sprawdźcie, gdzie w ostatnim czasie nasi barmani i bariści zrobili #KoktajlowyEfektWow

, , , , , , , , ,