Targi Formnext 3DGENCE Frankfurt, listopad 2019

Styczeń 12, 2020 Grzegorz Wydok

W listopadzie nasza agencja barmańska miała okazję uczestniczyć w największych targach graficznych w Europie – Formnext 2019, które odbyły się w halach targowych w Frankfurcie, gdzie mieliśmy okazję współpracować z firmą 3D GENCE, która zajmuję się produkcją drukarek 3D.

barista na targiTym razem zajmowaliśmy się obsługą baristyczną oraz naturalnymi lemoniadami oraz smoothie. Przygotowując na każdy dzień inne smaki lemoniady i smoothie z innych warzyw i owoców. Pamiętajcie, że korzystamy tylko z świeżych warzyw i owoców. Natomiast nasze lemoniady bazują na naszyh autorskich syropach i kordiałach!

To były 4 intensywne dni targowe, natomiast nasza obecność w Niemczech trwała 6 dni, wliczając montaż i demontaż naszego stoiska. Aby dotrzeć na miejsce przejechaliśmy ponad 2000 kilometrów!

Jesteśmy dumni z realizacji, ponieważ feedback był taki, że nasza kawa jest najlepsza na całych targach ( oczywiście mieszanka Toscany robi swoją robotę ), a lemoniady doskonale odświeżały wszyskich przebywających na stoisku firmy 3DGENCE.

, , , , ,