Koncert Solidarni z Białorusią na PGE Narodowy, Wrzesień 2020

14 października, 2020
Posted in Realizacje
14 października, 2020 Grzegorz Wydok

Wrzesień był dla nas jednym z najbardziej zapracowanych miesięcy w naszej historii! Naprawdę jeszcze nigdy tyle nie pracowaliśmy, to wszystko dzięki Wam. Udało nam się uczestniczyć w wielu ciekawych inicjatywach i wydarzeniach! Jednym z takich wydarzeń był coroczny koncert Solidarni z Białorusią na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Dla jednego z sponsorów koncertu stworzyliśmy strefę chill z barem lemoniadowym

Jak wygląda strefa chill z barem lemoniadowym?

Tak naprawdę ta realizacja cechowała się bardzo dużą intensywnością. Mało czasu, a wielu gości którzy odwiedzili naszą strefę. Pracowaliśmy bardzo intensywnie, przygotowując około 800 porcji lemoniady! Wow, wierzcie mi goście wracali po więcej i więcej. To nas bardzo cieszyło, świadczyło o tym że nasze lemoniady robią robotę.

bar lemoniadowy warszawa pfe narodowyDlaczego tak chętnie pijecie lemoniady?

Każda lemoniad ma jeden wspólny mianownik, doskonale orzeźwia i gasi pragnienie!  Sprawdza się doskonale w upalne dni! Nasze lemoniady to również porcja zdrowia i witamin! Bazują na świeżych owocach oraz naszych autorskich syropach i kordiałach, które sami gotujemy! To powoduje, że smakują idealnie .

Smaki jakie uzyskujemy w naszych lemoniadach to naprawdę szeroki wachlarz. Od klasycznych cytrusowych, przez nieco bardziej niestandardowe jak ogórek z rozmarynem i nutami koperku.

Dla każdego z Was znajdziemy odpowiedni smak!